Forever young .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forever young .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Hurting my soul

2 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 4 of 7]

76Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:22 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Vazand ca nu are o problema iau lubrifiantul si il pun langa noi, caci inca nu terminasesi preludiu. Vroiam sa il excit calumea, pentru a se simti bine. Incep sa-l sarut pe piept, pe langa sfarcuti, pe sfarcuri, coborand pe abdomen, unde ma opresc. Nu obisnuiam sa fac oral, caci nu-mi placea. Imi ridic iarasi, incet, buzele pana la pieptul sau, apoi pe gat, sub maxilar, pana la buzele lui, sarutandu-le pasional, in timp ce m-am descheiat la blugi.

77Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:24 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Ranjesc larg cand simt ca iar ai inceput, fiorii aceea placuti invadandu-mi din nou corpul. Adoram sa ma simt atat de bine, sa fiu alintat, insa pacat ca totul va fi doar un one-night-stand. Ar fi fost grozav sa am parte de asemenea lucruri in fiecare zi insa cu siguranta nu erai interesat de un pusti ca mine. Imi musc buza inferioara, trecandu-mi apoi limba peste ea, asteptand sa vad ce va urma.


78Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:28 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Imi dau jos pantalonii si boxerii, apoi il las si pe el gol. Ii departez picioarele, sarutandu-l de la coapsele interioare, pana la mandria lui. Ma ridic apoi la nivelul lui, incepand iarasi sa-i sarut pielea fina a gatului. As mai fi continuat preludiul, dar eram prea tare si il vroiam. Iau lubrifiantul si imi pun pe mana, masandu-mi apoi mandria, pentru a-l intinde calumea, fara sa-mi dezlipesc buzele de pe gatul lui.
Imi fixez mandria pentru a-l penetra, dar inca nu intru, privindu-i chipul, dorind un semn sau ceva, ca ma vrea.

79Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:34 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Acum ca venise si timpul pentru asta, ma pregatesc sufleteste caci corpu-mi era de mult pregatit. Usoare gemete se auzeau, gemete provocatoare cum numai eu stiam sa le scot, lasandu-mi capul pe spate pentru a-ti face mai mult loc, adorand cand eram sarutat in zona aia. Imi indrept privirea spre tine, ducandumi bratele in jurul gatului tau, sarutandu-ti scurt buzele, soptindu-ti ca te vreau, fiind adevarul. Nu mai puteam rezista prea mult, vroiam sa te simt imediat in mine.

80Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:36 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Ranjesc larg cand il aud si il penetrez, intrand din prima cu totul. Las un geamat la iveala, era asa stramt si perfect. De mult nu o mai facusesi cu cineva stramt, aveam sa ma bucur de partida asta. Ma sprijin in palme, pentru a-i putea privi chipul. Incep sa ma misc inainte si inapoi, incet si adanc. Mereu incepeam cu soft, dupa care treceam la hard.

81Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:39 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Imi arcuiesc imediat spatele ce te simt in mine, lasand un geamat lung sa se auda. incep sa-mi misc si eu din instinct mijlocul, simtind cum ma inroseam in obraji. Avusesem dreptate, nu erai deloc mic ci chiar foarte mare, mai mare decat ceilalti cu care am facut-o pana acum, insa chiar nu ma asteptam sa intri din prima atat de adanc in mine. Adevarul era ca tiai cum sa te misti si sa ma aduci in culmile extazului. Se observa ca aveai experienta mult mai multa decat mine, lucru foarte bun in astfel de clipe.



82Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:43 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Era asa de dulce cu acea nuanta rozalie in obraji. Parea atat de inocent, dar cineva inocent nu ar fi facut asta. Nu aveam sa ma comport altfel cu el, decat cu ceilalti parteneri, pana la urma nu-l iubeam, dar ma atragea. Mai las putin ritmul soft, apoi ii ridic picioarele pe umerii mei, pozitia asta fiind mai buna pentru ceva mai repede. Incep sa maresc ritmul, din ce in ce mai tare, lasand cateva gemete la iveala. Nu obisnuiam sa o fac soft prea mult, pentru mine softul era dragoste si nu faceam asta cu oricine.

83Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:47 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Te privesc confuz, neintelegand ce vroiai sa faci prima data, asta pana cand ai marit ritmul. AM marit involuntar ochii, incepand sa gem mai tare si mai des, lasandu-mi capul pe spate. Nu eram deloc obisnuit cu chestia asta insa asta nu insemna ca nu ma puteam invata. Strang cearsaful intre pumni, incercand sa-mi inabus gemetele caci ma stanjeneau la culme. Desi era placut, simteam ca ceva lipsea si stiam si ce anume, ceva ce nu o voi simti niciodata: dragostea. Nu fusesem indragostit niciodata, si nici nu simtisem asa ceva din partea altora. Ei imi vroiau doar corpul, iar eu ma ofeream pentru a mai alunga singuratatea, pentru a mai umple putin golul lasat de ea in mine.


84Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:50 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Rar se intampla sa am mintea goala in timpul sexului, deobicei ma gandeam la tot felul de lucruri legate de persoana cu care o faceam, iar partida asta era una normala. Aveam sa-mi petrec toata ziua cu el, dar nu stiam ce sa fac apoi. Stiam ca daca raman mai mult cu el m-as fi indragostit, dar, de asemenea, stiam ca nu-l merit. La prima betie aveam sa-l insel, plus, nu eram eu de nasul lui. Mai bine il raneam acum, decat mai tarziu.

85Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:53 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Nu stiam de ce insa ma simteam oarecum ciudat. Iti priveam pierdut chipul, incercand sa-l analizez insa nu puteam. SImt cum doua lacrimi imi aluneca pe obraji insa le sterg repede, incercand sa ma concentrez asupra partidei asteia si nu asupra altor lucruri. Eram deja obisnuit sa-mi ofer oricui corpul, deci nu avea sens sa plang. Nici macar nu stiam de ce am plans. Oftez adanc in sinea mea, lasandu-mi capul pe spate, placerea cuprinzandu-ma din nou.

86Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:55 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

I-am observat lacrimile, dar nu am facut nimic pe moment, dorind sa vad daca revin. Cand si-a lasat capul pe spate m-am oprit brusc.
-De ce ai plans? Intreb privindu-l, iesind din el. Nu aveam sa continui asta, daca el nu vroia si nu se simtea bine.

87Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:58 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Tresar usor cand te aud, panicandu-ma. Nu am crezut ca mi-am vazut lacrimile, insa m-am inselat. Evit sa te privesc, fiind rusinat, ascunzandu-mi copilaros fata in perna, bolborosind ca nu e nimic. Ce aveam sa-ti raspund altceva cand nici macar eu nu stiam de ce am plans, cand nici macar nu stiam de ce simt cum cineva imi strange sufletul in mine. Ce era sentimentul asta atat de ciudat? Era complet nou pentru mine si ma speria oarecum.


88Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:00 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Il imbratisez pe pusti, strans.
-Asculta, daca nu vrei asta, e in regula, nu te culca cu mine pentru ca asta vreau eu. Zic mangaindu-l pe par. Imi facea treaba si mai grea. Cum aveam sa-l parasesc daca el era asa? Mai bine nu ma opream si ii ignoram lacrimile.

89Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:03 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

-Nu e vorba de asta, nu esti primul cu care am facut-o, nu sunt un virgin care sa se eschiveze la orice insa... nu stiu de ce am plans, nici eu nu stiu. Pur si simplu am facut-o fara sa-mi dau seama. Simt cum cineva strange sufletul meu intr-un pumn si ma sperie. Nu m-am mai simtit niciodata asa, ma doare stomacul si e nasol.
Spun eu imbufnat, oftand adanc, refuzand sa te privesc inca, fiindu-mi rusine de starea mea.

90Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:06 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Oftez cand te aud.
-Piciule, stomacul te doare din cauza mea, am intrat mult prea adanc, asa ca ti-am provocat mici dureri, iar senzatia aia, e din cauza ca o faci cu cineva pentru care nu simti nimic. Am patit-o si eu. Ar trebui doar sa te bucuri de partida si atat. Zic calm, stiind ca am fost putin rautacios, la faza cu partida si ca l-am mintit la problema lui la stomac, dar nu conta asta. Speram doar sa ma creada si sa ii treaca aceasta stare.

91Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:09 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

-Nue adevarat, stiu asta. Nu ma doare stomacul din cauza asta si ti-am zis ca nu sunt o virgina sa nu ma pot culca care nu-mi place...
''Nu-mi place''... nu credeam deloc asta despre tine insa inca eram confuz de sentimentele mele. Oftez din nou, intorcandu-ma cu fata in sus, privind tavanul.
-Sa uitam de chestia asta, o voi duce eu la capat intr-un final. Haide, continua, nu ma lasa asa.

92Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:13 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Stramb din gura cand nu ma crede, iar cand il aud ma ridic in fund.
-Pustiule, eu nu ma culc cu tine cand esti in starea asta. Nu vei rezista, asa ca nu risc. O vom face cand vei fi in regula. Zic zambind larg, sarutandu-l pe frunte.
-Ma duc sa fac dus.Zic ridicandu-ma din pat.

93Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:16 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Vazand ca nu vroiai sa continui, imi inchid dezamagit ochii lasandu-te in pace. Nu eram genul care sa se agate de toti pentru a continua ceva ce ei nu mai vroiai. Ma las sarutat, infasurandu-mi corpul in cearsaful rosu, stand ghemuit, cu fata in perna, linistea mea dand de inteles ca erai liber sa faci ce vrei. Trebuia sa fac ceva cu chestia asta, cu sentimentul asta, insa ce cand habar n-aveam ce era?


94Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:19 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Ma duc in baie si intru sub dus, spalandu-ma repede. Ma sterg cu un prosop si mi-l infasor in jurul taliei, apoi revin in camera, asezandu-ma in pat. Il imbratisez strans pe pusti, asezandu-i capul la pieptul meu.

95Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:23 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Intre timp ma gandeam sa-l sun pe Ash si sa-l pun pe el sa ma lamureasca. Avea 24 de ani, deci era trecut prin viata si sigur el stia ce mi se intampla, insa, inainte sa apuc sa caut macar telefonul, observ ca ai revenit si deja m-ai imbratisat, punandu-mi capul pe pieptul tau. Imi pun o mana pe abdomenul tau, reflectand ceva mai intens, marind ochii cand realizez ceva.
-Nu se poate!
Strig din senin sarind in sezut, cautandu-mi disperat telefonul. Il apuc, fugind pe balcon, sunandu-l pe Ash, explicandu-i fara pauza ce simteam, acesta dand verdictul de ''indragostit''. Scap telefonul din mana, privind intr-un punct fix cu ochii mariti, stand nemiscat si uimit.


96Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:26 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Maresc ochii cand vad ce fel face, apoi il privesc perplex, lasandu-l sa se duca in balcon. Am auzit ca vorbea cu cineva, dar nu am inteles ce. Cand s-a auzit o bubuitura am fugit in balcon, sa vad daca e bine. Rasuflu usurat, vazand ca doar a scapat telefonul, dar el nu arata asa bine.
-Piciule. Esti bine? Intreb ingrijorat, imbratisandu-l.

97Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:29 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Imi ascund chipul la pieptul tau, acesta fiind groaznic de rosu, negasindu-mi cuvintele ca sa-ti raspund. Ziua de azi imi facuse un cadou foarte... neprevazut si foarte diferit. Deci asa era cand te indragosteai? Ciudat sentiment si ce era si mai ciudat era ca stiam ca sentimentul asta nu avea ce sa caute in sufletul meu, intre noi doi. Abia te cunosteam insa asta nu m-a impiedicat sa nu ma indragostesc. Imi dreg putin vocea, spunand pe un ton rusinat:
-Indragostit


98Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:33 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Maresc ochii cand aud, stiam ca de mine. Nu vroiam asta, nu vroiam ca el sa se indragosteasca de mine, tocmai de mine. Il iau in brate, ca pe o mireasa, intorcandu-l in camera, caci el era gol. Il asez in pat, sarutandu-l pe frunte. Ma asez in fund, pe marginea patului.
-Johny, nu fa asta, nu te indragosti de mine. Zic serios

99Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:36 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Ma las carat, privind tavanul cand m-ai intins in pat, inchizandu-mi scurt ochii. Oftez adanc in sinea mea, zambind schitat, zambetul disparand imediat.
-Sti, e prima data cand mi se intampla asta. Niciodata n-am tinut mai mult la o persoana decat mine. Nu-ti face griji, sunt sigur ca ma voi putea abtine. Te inteleg perfect, nimeni nu vrea un mucos in preajma lui, sunt obisnuit. Sper sa fie ceva trecator, iar lucrurile sa revina la normal, oricum nu te tin legat de mine.
SPun cu o voce stinsa, rece.


100Hurting my soul - Page 4 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:39 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Maresc ochii cand il aud si il imbratisez, sarutandu-l pe frunte.
-Piciule, nu gandi asa, te vreau langa mine, dar nu e bine pentru tine. Cu mine vei suferi, nu-s eu de tine. Zic mangaindu-l pe par.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum