Forever young .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forever young .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Hurting my soul

2 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down  Message [Page 7 of 7]

151Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 12:08 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

-Nu mare lucru. Sa te ti toata ziua dupa mine, sa-i comunici impresarului ce nu-mi convine sau cand nu pot ajunge la o sedinta foto, sa ma ajuti sa imbrac diversele haine pe care trebuie sa le port, sa-mi faci programari, chestii de-astea.
Dua usor din umeri, continuand acele cerculete, urmarind zambitor degetul.

152Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 12:10 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Zambesc larg, imi convenea tot, inafara de partea cu imbracatul.
-Stii, prefer sa te dezbrac decat sa te imbrac. Zic pe un ton pervers, chicotind apoi.
-Dar imi convine sa ma tin toata ziua dupa curuletul tau bombat. Zic vesel, lovindu-l usor peste fund.

153Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 12:12 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Maresc ochii cand ma lovesti peste fund, privindu-te incruntat.
-Nu te mai lega atat de fundul meu. Ce, vrei cumva sa fac poze gol? Pe mine unul nu ma deranjeaza, as castiga mai mult asa.
Ranjesc larg, prefacandu-ma ganditor, de parca ideea asta cu facutul pozelor gol era minunata si merita incercata.

154Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Wed Aug 03, 2011 12:46 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Mijesc ochii cand il aud si il lipesc de mine, stand cu mainile pe fundul lui.
-Sa dea naiba sa faci poze nud! Fundu tau si corpul tau is numai ale mele! Clar iubire?! Zic serios si il musc de gat, lasandu-i semn, pentru a sti lumea ca este luat. In niciun caz nu aveam sa-l dau altcuiva.

155Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Wed Aug 03, 2011 2:20 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Raman surprins cand ma musti de gat, scotand un scancet de durere. Te lovesc in abdomen, nu foarte tare, ca sa incetezi, dezlipindu-ma de tine. Imi trec mana peste muscatura, privindu-te incruntat.
-Asta-i un semn, nu-i asa? Mi-ai lasat un semn la vedere?! Sti ce inseamna asta?
Intreb pe un ton suparat, simtind cum o luam razna. Nu eram obisnuit cu semnele, mai ales intr-un asemenea loc cand mai eram si model.

156Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Thu Aug 04, 2011 12:34 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Chicotesc cand ii vad reactia si ii apuc barbia cu doua degete, sarutandu-l tandru.
-Sa stie lumea ca esti luat, pui. Ca esti numai al meu. Zic imbratisandu-l strans, urcandu-ma peste el.
-Poti sa-mi faci si tu semn. Zic zambind larg.

157Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Thu Aug 04, 2011 3:08 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Ma las sarutat, ascultandu-ti cu atentie explicatiile. Nu mi se parea deloc logic sa faci asa ceva doar ca lumea sa stie ca erai ''luat'', dupa cum spuneai tu. Stau nemiscat atunci cand te urci pe mine, ranjind larg cand spui ca si eu puteam sa-ti fac un semn.
-Tu ai vrut-o!
Spun si ma agat imediat de gatul tau cu dintii, infingandu-mi adanc coltii, lasand un semn de toata frumusetea.

158Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Thu Aug 04, 2011 3:13 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Strang din ochi cand ma musca, scapand un geamat. Ma excita felul in care ma musca, defapt, deja mi se sculase.
-Te pricepi sa faci semne. Zic cracanandu-i picioarele, atingandu-i cu capul gaura, pentru a-si da seama ca eram tare.

159Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Thu Aug 04, 2011 3:15 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Maresc ochii cand iti simt mandria atat de intarita, desprinzandu-ti coltii din gatul tau. Ma sterg la gura cu podul palmei de saliva ce cursese, privindu-te socat.
-Esti cumva sado-maso de ti s-a sculat dintr-o muscatura?!
Retorica intrebare; normal ca erai avand in vedere cat de tare erai!

160Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Thu Aug 04, 2011 3:21 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Il penetrez incet, intrand cu totul.
-Iubi, inca o tura? Te vreau! Zic lasandu-ma pe el, incepand sa-l sarut pe gat. Oricum nu avea sa scapa, vroiam inca o tura si trebuia sa o primesc!!

161Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Thu Aug 04, 2011 3:23 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Gem adanc cand m-ai penetrat din nou, lasandu-mi capul pe spate. Ma incurcasem cu o masinarie de sex! Daca nu-ti va ajunge numai o tura? Aveai cu siguranta sa ma rupi in doua. Insa nu conta, cu tine era atat de placut incat puteam indura orice. Dau afirmativ din cap, in semn ca puteai face orice doreai, fara a ma deranja. Totusi, inc anu puteam sa cred ca te excitasei de la o muscatura.

162Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Thu Aug 04, 2011 3:29 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Zambesc larg cand vad ca ma lasa sa fac ce vreau, incepand sa ma misc. Eu vroiam o partida mai sadica, dar nu doream sa-l ranesc, asa ca ma abtineam. Fundul lui era pur si simplu genial, nu credeam ca aveam sa ma simt asa bine in cineva. Scap mici gemete, miscandu-ma din ce in ce mai repede.

163Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Thu Aug 04, 2011 3:35 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Gemetele mele cresteau in intensitate odata cu miscarile mele. Daca mai continuai mult cu asemenea partide cu siguranta deveneam dependent de tine si de sex. Imi musc buza inferioara intr-un mod lasciv, privindu-ti chipul frumos, afisand un ranjet pervers in coltul gurii.
-H-haide, doar a-atat poti?
SPun cu o voce ce imita dezamagirea, fiind ca o provocare pentru tine.

164Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Thu Aug 04, 2011 3:41 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Ridic o spranceana cand il aud, chicotind usor.
-Deci iti place hardcore. Zic zambind, incepand sa intru mai puternic in el, avand grija ca nu cumva sa-l ranesc si sa se simta doar placere. Incep sa-l sarut pe gat, in timp ce-l mangaiam pe coapse.

165Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Thu Aug 04, 2011 3:46 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Daca imi placea? Nici macar nu stiam, era ceva nou pentru mine insa imi placea ca tu erai cel cu care o faceam asa. Cine stie, poate ca imi placea pana la urma. Ma facea sa ajung atat de repede in culmile extazului. Gem des si foarte puternic, lasandu-mi capul pe spate, inrosindu-ma din nou la fata. Imi simteam tot corpul cuprins de o flacara a placerii, fiind absolut grozav.

166Hurting my soul - Page 7 Empty Re: Hurting my soul Thu Aug 04, 2011 3:53 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Ma intorc pe spate, tragandu-l peste mine, dorind sa-l pot admira, in timp ce se misca. La inceput il ajut sa inceapa miscarile, lasandu-l apoi sa le faca cum doreste, nepasandu-mi de stilul ce il alegea. Cu el oricum era bine.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 7 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum