Forever young .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forever young .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Hurting my soul

2 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 5 of 7]

101Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:42 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

-Nu e nevoie sa-mi explici, Jesse, stiu foarte bine, nu trebuie sa ma minti ca sa a faci sa-i treaca. Nimeni nu vrea un copil rasfatat langa el, inteleg. Tu ai viata ta,eu pe-a mea... Oricum, chestia cu ''nu-s eu de tine'' suna cam urat. In plus nu sunt decat un simplu pusti.
SPun pe acelasi ton, inchizandu-mi ochii

102Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:44 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Ma uit serios la el.
-Pustiule!! Asculta-ma!! Nu te-am mintit deloc! Tu daca esti cu mine vei suferi, plus eu nu-s de nadul tau pustiule. Spre deosebire de tine, eu nu ma lafai in bani.

103Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:48 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

-Cui naiba ii pasa de bani cand ei nu te pot face fericit?! Crezi ca ma incalzeste cu ceva ca ma lafai in bani iar cand vin acasa nu ma asteapta decat singuratatea?! Ma rastesc eu la tine, privindu-te neros. Ce rost au banii, luxul cand nu le poti imparti cu nimeni Jesse? Lucrez intr-una doar ca sa nu ma simt singur, petrec tot timpul la sedinte foto pentru ca acolo sunt inconjurat de multi oameni si urasc cand trebuie sa ma intorc acasa si sa imbratisez aceeasi singuratate ce ma bantuie mereu. Nici toti banii din lume nu pot alunga groaza de a fi singur! Prefer sa fiu sarac lipit pamantului dar fericit ca am prieteni, prieteni adevarati care ma iubesc, nu oameni care sunt tot timpul reci cu mine, dar pe interes!

104Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:54 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Il ascult atent pe pusti si apoi il imbratisez strans.
-Piciule, scuze, ai dreptate, dar te avertizez de pe acum. Daca vrei sa fii cu mine va trebui sa accepti multe lucruri si nu-ti vor placea. Zic trecandu-mi mana prin parul lui

105Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:56 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

-Nu intelegi, nu intelegi deloc. Ma intrebi de ce toti vorbesc atat de incantati despre dragoste, despre sentimentele si fericirea care ti-o dau. Putin imi pasa ce fel de persoana esti, cu mine ai fost si nu m-ai tratat ca pe un om important doar pentru ca sunt bogat. Nu mai conteaza...
Spun obosit, lasandu-ma ca fara vlaga in bratele tale.

106Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 2:06 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Oftez.
-Johny, nu am fost niciodata indragostit si esti prima persoana care mi se confeseaza. Nu stiu nimic despre dragoste, dar stiu ca la tine tine mult si ma atragi intr-un mod special si nu vreau sa plec de langa tine. Zic imbratisandu-l strans. Poate trebuia sa incep sa numai fug de dragoste, ci sa o accept, iar pentru el, poate, poate, reuseam sa ma schimb.

107Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 2:09 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

-Daca ai probleme, daca ai datorii, lasa-ma pe mine sa platesc tot. Sti bine ca nu am ce face cu banii si vreau sa te ajut mult. Muta-te cu mine si sunt sigur ca vom fi fericiti amandoi.
Te imbratisez strans ca sa ma asigur ca nu vei pleca de langa mine. Vroiam sa-ti ofer tot ce era mai bun, banii nefiind deloc o problema pentru mine.

108Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 2:42 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Dau negativ din cap cand il aud pe pusti.
-Nu voi accepta sa-mi platesti tu datoriile, niciodata. Mai bine fac rost de bani ca si pana acum, dar tu nu vei scoate bani pentru datoriile mele. Nici nu se punea problema cu mutatul, logic ca voi locui cu tine. Zic hotarat, intinzandu-ma pe o parte, cu fata la pusti. Imi duc o mana dupa el, lipindu-l de mine.

109Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:02 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Ma lipesc de tine, suparat de refuzul tau. Nu puteam accepta ca sa nu ma lasi sa te ajut cand aveam posibilitatea, nu puteam accepta sa scoti bani prin cine stie ce cai groaznice.
-Jesse, te rog, lasa-ma sa-ti dau eu banii. Intelege ca pentru mine nu sunt deloc importanti ci tu esti important. De ce sa te chinui prin cine stie ce metode cand ma poti lasa pe mine sa te achit de tot ca apoi sa stai linistit?

110Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:09 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Imi dau ochii peste cap.
- Pui, nu ma simt bine daca imi platesti tu datoriile. Lasa ca fac eu rost de bani, nu platesti tu nimic. Zic imbratisandu-l strans, sarutandu-l pe par.

111Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:11 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Am oftat adanc, stiind ca erai de-a dreptul incapatanat. Si mai spuneau astia ca eu eram incapatanat. Pana la urma tot aveam eu sa te achit, fara ca tu sa sti. Ma cuibaresc la pieptul tau, sarutandu-l tandru.
-Continuam ceea ce am inceput sau ti-a pierit deja cheful?
Intreb pe un ton provocator, facand cerculete cu degetul pe pieptul tau.

112Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:14 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Chicotesc cand il aud.
- Puisor, cand e vorba de tine, nu imi va pieri niciodata cheful. Zic urcandu-ma pe el, incepand sa-l sarut pe gat. Imi duc o mana la mandria lui, incepand sa i-o masez, dorind sa il excit cat mai repede

113Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:17 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Ranjesc larg cand te aud, fiind exact ceea ce-mi doream. Te privesc atent cand te-au urcat pe mine, lasandu-mi capul pe spate ca sa-ti fac mai mult loc, gemand usor cand mana ta a inceput sa se joace iar cu mandria mea. Imi arcuiesc usor spatele, muscandu-mi buza inferioara, trecandu-mi apoi limba peste ea. Te doream atat de mult incat asta ma facea sa ma excit din ce in ce mai mult. Se parea ca sentimentele chiar au si ele rostul lor intr-o partida, facand-o mult mai interesanta si placuta.



114Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:23 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Cobor cu saruturile pe piept, apoi la sfarcul drept, incepand sa-l sug usor. Il muscam din cand in cand, dupa care imi treceam limba peste el. Ma mut la cel stang, aplicandu-i acelasi tratament, apoi cobor cu buzele pe abdomen, sarutandu-l tandru si pasional. Deja eram tare si el la fel. Imi dau jos prosopul si il penetrez cu un deget, inca nu se dusese lubrifiantul, deci nu trebuia sa-mi mai pun. Ii asez picioarele pe umerii mei, penetrandu-l incet, intrand de tot din prima, incepand sa ma misc incet, inainte si inapoi

115Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:26 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Inghit in sec cand te legi de sfarcurile mele, mandria ema intarindu-se pana lamaxim. Pana acum nu stiam ca ma pot excita atat de usor insa se pare ca m-am inselat. Tresar putin cand iti simt degetul in mine, apoi mandria, gemand puternic. Imi arcuiesc spatele si mai mult, fiind grozav sa simt acea caldura in mine, mandria ta atat de intarita si de mare cum se misca ritmatic. Lasam gemetele sa se auda mai clar si mai des, inrosindu-ma in obraji, fiind usor stanjenit de pozitia aleasa, intrebandu-ma daca vor urma si altele.


116Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:29 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Imi placea la pozitia asta ca puteam intra adanc si sa-i vad chipul, adorabil. Acea nuanta rozalie din obrajii lui o adoram, iar gemetele lui ma excitau si mai tare. Maresc ritmul, intrand mai adanc si mai puternic, incat patul incepuse sa scartaie. Nu puteam face dragoste cu el, avand in vedere ca nu-l iubeam, dar stiam ca voi ajunge si in stadiul acela.

117Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:31 am

Joshua Kage

Joshua Kage

AM inceput sa gem si mai tare cand ai marit ritmul, fiind groaznic de placut. Te pricepeai chiar foarte bine si, desi o mai facusem atat de hard inainte, de data asta era foarte diferit in sensul bun. Strang asternutul intre pumni, chipul meu devenind de un rosu adorabil, capand un aer copilaresc mai accentuat decat inainte.

118Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:38 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Ma sprinij in coate, sarutandu-i pasional buzele atat de gustoase. Il musc usor de cea inferioara, privindu-l apoi.
-Iubi, schimbam pozitia? Ii soptesc pe un ton excitat, muscandu-l apoi de lobul urechii, fara sa ma opresc din miscarile bazinului

119Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:39 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Iti raspund dormic si pasional la sarut, tragand adanc aer in piept atunci cand acesta a luat sfarsit, inghitind in sec. Te privesc cu coada ochiului, ranjind provocator.
-D-da.
Spun printre gemetele ce nu se mai opreau, curios ce pozitie aveai sa alegi acum.

120Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:42 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Zambesc cand il aud si ies lent din el, ridicandu-ma in genunchi. Il intorc pe burta, despartindu-i picioarele.
-Ridica putin fundul. Zic dandu-i o mica palma pe fund. Dupa ce si-l ridica imi potrivesc mandria si intru adanc in el, lasand un geamat la inveala. Ma sprijin in coate, incepand sa ma misc, in timp ce-l sarutam pe spate.

121Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:50 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Ma asez asa cum ai vrut, ridicandu-mi fundul, marind ochii cand m-ai pleznit peste fund. Erai cumva S&M si nu stiam? Ranjesc larg, gemand puternic cand ai intrat din nou in mine, atat de incat incat simteam cum imi lua foc intregul trup. Imi las capul pe spate, muscandu-mi buza inferioara de palcere pana ce am simtit un firicel de sange, stergandu-l cu limba
-M-mai reped-de.

122Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:53 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Cand il aud ranjesc larg si ma supun dorintei lui. Incepand sa ma misc mai repede si sa intru mai puternic. Adoram sa aduc cum se lovesc corpurile noastre, plus felul in care facea patul.

123Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:56 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Gemetele mele erau din ce in ce mai rasunatoare, aproapiate de strigate. Imi ascund chipul groaznic de rosu in perna astfel mai inabusind cat de cat gemetele. In viata me anu mai avusem parte de o asemenea partida grozava, si ma jenam cand auzeam cum scartia patul si sunetul scos de corpurile noastre. Mintea-mi era complet goala, cuprinzand-o extazul si placerea infernala.


124Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 3:58 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Nu vroiam sa-i opresc gemetele, dar eram obisnuit sa schimb repede pozitiile, pana gaseam una la care sa vreau sa-mi dau drumul. Ies din pusti si il apuc de bazin, tragandu-l in sus, pentru a sta in genunchi. Imi placea pozitia asta, mama iezilor. Il penetrez iarasi, stand cu mainile pe fundul lui, strangandu-l usor, in timp ce ma miscam repede, la fel ca inainte sa ies.

125Hurting my soul - Page 5 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:01 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Maresc ochii involuntar cand vad ca iar schimbai pozitia, asta fiind chiar noua pentru mine, Imi aplec capul in fata cand reincepi acele miscari repezi si foarte adanci, astupandu-mi gura cu mana dreapta pentru a nu se mai auzi groaznicele alea de gemete. Tu chiar stiai cum sa scoti tot untul din mine, nu gluma. Chestia asta ma facea sa-mi pun niste intrebari legate de vasta ta experienta in ale sexului.


Sponsored content



Back to top  Message [Page 5 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum