Forever young .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forever young .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Hurting my soul

2 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 6 of 7]

126Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:03 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Stramb din gura cand vad ca isi duce mana la gura. Ma aplec peste el, departandu-i mana.
-Imi plac gemetele tale, nu le acoperi. Zic suav, muscandu-l usor de lobul urechii, dupa care incep sa-l sarut pe gat. Aveam sa-mi dau drumul la pozitia asta, speram sa nu-i amorteasca picioarele sau mainile pana atunci.

127Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:05 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Imi musc buza inferioara cand imi indepartezi mana, privindu-te cu coada ochiului. Nu te intelegeam deloc, cum de iti placeau asemenea gemete? Nu le-am mai putut stapani prea mult asa ca am reinceput, lasandu-le in voia lor. Simteam ca nu mai aveam mult si mi-as fi dat drumul, fiind la capatul rabdarii, fiind prima data cand as fi avut un orgasm atat de repede.


128Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:07 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Imi duc o mana la mandria lui, incepand sa i-o masez. Cand o simt asa tare imi dau seama ca avea sa-si dea drumul, deci trebuia sa ma grabesc si eu, caci nu vroiam sa-si dea drumul inainte. Incep sa ma misc mai repede si mai brutal, excitandu-ma mai tare. Pana acum avusesi parte numai de sex hardcore, de multe ori sado-maso.

129Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:09 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Acum si era si mai rau ca incepusei sa-mi masezi mandria. Dupa ce ca abia ma abtineam sa-mi nu-mi dau drumul, ma mai excitai si tu. Strang asternutul intre pumni cand ai inceput si mai tare, aproape tipand, simtind ca as putea muri de atata placere. Nu mai pot rezista asa ca imi dau drumul, marind involuntar ochii, lasandu-mi capul pe spate.



130Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:17 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Nu am reusit sa ma excit asa tare, incat sa-mi dau drumul odata cu el, dar mai aveam putin, asa ca nu m-am oprit din miscari si curand m-am eliberat si eu. Ies din el si ma intind pe o parte, tragandu-l si pe el in jos, lipindu-l de mine.

131Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:19 am

Joshua Kage

Joshua Kage

AM rezistat pana la capat, gemand placut cand ti-am simtit toata aceea samanta in mine, atat de calda. Am cazut eztenuat, stand lipit de tine, respirand cu dificultate, chipul fiindu-mi inca rosu, mai ales in zona obrajilor.
-E-esti o b-bestie.
Spun eu cu dificultate, ranjind larg, satisfacut.


132Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:23 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Chicotesc auzindu-l.
-Dar stiu ca-ti place. Zic suav, muscandu-l usor de gat.
-Si inca n-ai vazut nimic pustiule, inca am fost bland cu tine. Zic trecandu-mi mana prin parul sau, sarutandu-l apoi pe frunte.

133Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:26 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Strang usor din ochi cand imi musti gatul, stiind ca si asta avea sa fie un viitor semn, insa eram obisnuit cu ele. Te privesc uimit cand spui ca asta a fost nimic, simtind cum cazuse cerul pe mine.
-Ai impins in mine de am crezut ca ma vei rupe in doua, si tu spui ca asta n-a fost nimic, ca ai fost bland? Cred ca glumesti!

134Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:27 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Ma urc peste el, privindu-l cu un rajnet pervers.
-Vrei sa vezi ce inseamna dur la mine? Dar te avertizez, s-ar putea sa-ti fac o mica fisura anala. Zic incepand sa-l sarut pe buze. Eu mai puteam inca cateva partide, dar nu prea credeam ca ar mai rezista el.

135Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:33 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Te privesc incruntat, lasandu-te sa ma saruti. Asta imi suna a provocare iar eu nu dadea niciodata in laturi!
-Serios? I-a uimeste-ma.
Spun dupa ce sarutul lua sfarsit, cu un ton provocator, ridicand o spranceana, stiind ca mai mult de-atat nu puteai. Auzi, fisura anala, dar cine se credea, masina de sex?

136Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:35 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Surand cand il aud.
-Iubi, sa nu uiti ca tu mi-ai cerut-o. Zic ridicandu-ma.
-Stai pozitia de mai devreme, e mai excitanta. Zic zambind larg.
Nu-mi venea sa cred ca el chiar imi cerea asta, dar aveam sa ma supun. Stiam cum sa dau sa-i provoc o mica fisura anala, care sa se repare imediat, caci nici sa-l fac sa sufere prea tare nu vroiam.

137Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:40 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Ma asez in pozitia de mai devreme, sprijinindu-ma in coate, increzator pana peste cap de mine. Nu aveai cum sa-mi provoci un asemenea lucru. Mai ziceam daca as fi fost virgin insa nu si dupa partida trecuta care ma largise putin. Te privesc cu coada ochiul, asteptand sa vad cand vei incepe si cum, fiind curios daca numai gura era de tine. Ranjeam larg, privindu-te sfidator, habar n-avand prin ce aveam sa trec.



138Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:44 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Te privesc si chicotesc. Eu eram tot tare, caci inca nu mi se culcase de la cealalta partida. Il apuc de fund, tragand de el si il penetrez brusc pana in capat. Imi duc apoi mainile pe soldurile lui, incepand sa ma misc brutal, adanc, iesind aproape de tot, petru a intra apoi cat mai adanc si cu mai multa forta. Cand intram il impingeam in mine. Daca nu ar fi avut lichidul meu inauntru era deja ranit, avea noroc de ala.

139Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:48 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Imi indrept privirea inainte cand te pregatesti sa ma penetrezi, stand total calm si relaxat, asta pana cand ai intrat in mine intr-un hal ingrozitor. Maresc ochii de-a dreptul socat, lasand un tipat sa se auda, urmate de altele, simtind durere in loc de placere acum. Nu-mi venea sa cred in ce hal puteai sa impingi in mine, pierzand din prima provocarea. AM strans puternic asternutul in pumni pana ce acesta a crapat, rupandu-se.



140Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:50 am

Jesse Anson

Jesse Anson

M-am oprit cand am vazut ce a facut la cearsaf, realizand ca am fost totusi prea dur si incapatanat, cu prostia asta de provocare. Ies din el si-l intorc cu fata la mine, imbratisandu-l strans.
-Scuze ca am fost asa dur. Zic privind ingrijorat. Esti bine? Te doare? Intreb mangaindu-i obrazul.

141Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:52 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Noroc ca ai iesit la timp din mine caci asltfel as fi lesinat la sigur. Imi inchid ochii, rasufland usurat, lasandu-ma imbratisat, fiind bun de nimic acum. Stau cateva clipe tacut ca sa-mi mai revin, privindu-te incruntat.
-Tuuu! Esti ingrozitor! Era sa ma rupi in doua netrebnicule iar acum ma doare fundul de mor!
Spun suparat, muscandu-te puternic de piept ca sa ma razbun.


142Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:56 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Scot un tipat cand ma musca, privindu-l incruntat.
-Tu ai vrut fisura anala!! Si nici nu ti-am facut, asa ca intoarce curu! Zic serios, privindu-l, dar nu m-am putut abtine si l-am imbratisat, masandu-l pe fund.
-Scuze pui, scuze, nu voi mai fi nicioada asa dur. Zic sarutandu-l pe frunte, trecandu-mi mana prin parul lui.

143Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 4:59 am

Joshua Kage

Joshua Kage

-La naiba daca te mai ales sa te atingi de fundul meu!
Spun impacientat, oftand adanc cand iti aud din nou scuzele. Ma cuibaresc la pieptul tau, zambind cald. Era bine sa simti pe cineva langa tine atunci cand aveai nevoied e atentie.
-E in regula, mi-am facuto cu mana mea. Insa as fi recunoscator daca te-ai rezuma doar la brutalitatea din partida trecuta. Aia a fost perfecta. Nu vreau sa stau cu fundul sus zile in sir din cauza unei fisuri.


144Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 5:02 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Dau aprobator din cap la cerinta lui.
-Daca nu-mi cereai nu as fi fost niciodata brutal cu tine, ca stiu ca nu esti ca altii. Nu-ti fa griji, nu voi mai face asta niciodata. Tin prea mult la tine ca sa te ranesc pentru placerea mea. Zic tinandu-l strans la pieptul meu, nedorind sa-i dau drumul. Era prima data cand imi parea rau ca am fost asa dur cu cineva, niciodata nu-mi pasa, inainte, dar cu el era total altfel.

145Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 7:21 am

Joshua Kage

Joshua Kage

-Asa mai merge. Oricum, trebuie sa recunoscc a am fost surprins de cat de bine te pricepi si as lega experienta asta cu urma de muscatura de pe gatul tau. I-a spune-mi Jesse, cu ce te ocupi?
Intreb curios, privindu-te atent, ridicand dintr-o spranceana, asteptand sa-mi confirmi temerile. Daca tu nu erai un fel de gigolo, atunci eu ma impuscam.


146Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 11:36 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Oftez cand il aud, puteam sa-l mint usor, dar nu am vrut sa fac asta.
-In principal cu nimic, dar ca sa fac rost de bani ba fac trafic de droguri ba prostitutie. Zic sincer, privindu-l in ochi.

147Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 11:53 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Mormai un aha cazand pe ganduri. Imi placea cand oamenii erau sinceri cu mine si ma infuriam rau cand aflam ca m-au mintit, insa asta nu insemna ca-mi si convenea ceea ce mi-au spus.
-Cu traficul de droguri nu prea am nimic, desi e cam periculos, aduce mult profit insa nu pot sa nu ma leg de faza cu prostitutia. Eram sigur ca, cam cu asta te ocupi. Oricum, sper ca de-acum sa renunti macar la asta.

148Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 11:57 am

Jesse Anson

Jesse Anson

-Mda... Mormai, neavand de gand sa renunt. Cum naiba credea el ca imi voi plati eu datoriile?! Oricum dupa ce-mi plateam datoriile aveam sa-mi caut un loc calumea de munca, dar pana atunci ori prostitutie, ori trafic, desi preferam a doua, caci la prima insemna sa-l insel pe Johny si nu vroiam asta.

149Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 12:04 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

-Nici sa nu te gandesti sa continui cu prostitutia! Asemenea tie, si eu pot fi un adevarat demon, si crede-ma iubire, nu ai vrea sa ma vezi intr-o asemenea ipostaza.
Spun pe un ton amenintator, chicotind malefic. Incep sa fac cerculete pe pieptul tau, zambind cald.
-Ma gandeam sa-mi schimb asistentul personal ins anu stiu cu cine. Tipul ala e foarte enervant si imi da dureri de cap. te-ai gandit vre-odata sa lucrezi in lumea modelingului?

150Hurting my soul - Page 6 Empty Re: Hurting my soul Thu Jul 28, 2011 12:06 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Oftez cand il aud, il credeam. Eram sigur ca sub acel chip angelic se ascundea un demon. Il privesc atent cand incepe sa vorbeasca de asistentul lui.
-Si ce ar trebui sa fac ca si asistentul tau? Intreb in timp ce-i roteam cateva suvite pe degete.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 6 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum