Forever young .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forever young .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Hurting my soul

2 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 3 of 7]

51Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:18 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

M aintorc cu fata la tine, punandu-mi mainile pe abdomenul tau, facand cerculete mici cu un deget, privindu-l atent si zambitor.
-Ar fi super daca am merge diseara intr-un club sa ne distram, sa bem ceva si sa ne simtim bine. A trecut multa vreme de cand nu am mai petrecut pe-acolo si-mi este dor. Si sa nu te aud ca nu am voie alcool, ca ma supar. Nu va fi prima data cand voi bea.
Chicotesc usor, sarutandu-ti abdomenul.



52Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:21 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Imi treceau fiori la cerculetele lui, dar nu am comentat nimic, ci l-am lasat sa faca ce vrea. Chicotesc auzindu-i dorinta. Atunci cand ma saruta ma abdomen ma incordez, caci imi trecuse un fior mai mare.
-Si pana atunci ce facem? Intreb zambind. Ma ridic in fund, dandu-mi jos tricoul, caci era cald. Uit de semnul de la gat si ma intind la loc, privindu-l pe pusti.

53Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:23 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Dau din umeri in semn ca nu stiam. Momentan vroiam doar sa ma relaxez putin. Te las sa te dezbraci, lipindu-ma din nou de tine, observand intr-un tarziu semnul. Zambetul mi-a disparut de pe buze, fiind usor dezamagit. Imi duc un deget pe semn, trecandu-l tandru peste.
-Sigur nu a deranjat-o pe prietena ca ai dormit la mine? Se pare ca a fost putin cam... autoritara...
Spun cu un ton stins, retragandu-mi mana.


54Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:26 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Maresc ochii cand simt unde ti-ai dus mana, amintindu-mi de semn.
-Nu am prietena si ignora semnul. Zic ridicandu-i barbia cu doua degete. Il sarut pe frunte, apoi pe varful nasului si imi cobor putin capul, avand buzele aproape de ale lui. Sa-l sarut? Sa nu-l sarut? Aleg sa nu, asa ca-i dau drumul la barbie, intorcandu-ma pe spate.

55Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:28 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Eram surprins de faptul ca nu aveai prietena insa acel semn era unul proaspat. Te privesc atent, zambind cald cand ma saruti, asteptand sa vad daca imi vei acapara si buzele, insa te-ai retras. Poate ca nu erai bi si nu-ti placeau baietii insa, cand mi imi placea de cineva, bi sau nu, nu scapa asa usor de mine. Ranjesc in coltul gurii, ridicandu-ma in sezut, dandu-mi jos tricoul, ramanand doar in boxeri.
-Dar stiu ca-i cald.
Spun stand intr-o pozitie provocatoare, facandu-mi aer.


56Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:31 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Il privesc cu coada ochiului, curios de ce face. Cand il vad doar in boxeri imi mut toata privirea pe el, muscandu-mi buza inferioara la acea pozitie. Plodul asta ma ura sau ce?! Cum putea sta asa, cand eu abea ma abtineam sa nu sar pe el?! Ma intorc pe burta, pentru a nu-l mai vedea, caci riscam o ridicare de nivel.

57Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:36 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Ma incrunt cand vad pozitia in care te-ai pus. Asta era razboi, iar eu aveam de gand sa castig cu orice pret! Imi dreg putin vocea, fara a face vre-un zgomot, imbujorandu-ma in obraji, avand grija sa incep sa transpir, ins anu prea rau, lasand scurte gemete sa se auda. Priveam inainte de parca as fi fost pierdut in placere, continuand sa-mi fac aer, stand intr-o alta pozitie provocatoare.



58Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:37 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Maresc ochii cand aud ce fel faci, arunc o privire la tine, muscandu-mi iar buza inferioara.
-Johny, daca mai faci asa cred ca voi face ce vroiau aia de aseara, asa ca mai bine te intinzi in pat si stai linistit. Zic calm, privindu-l pe pusti.

59Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:41 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

-Dar mi-e ataaat de cald Jesse si geamurile nu merg deschise caci sunt blocate.
Ma plang eu pe un ton de copilas, lasand ca ochii sa mi se umeaza intr-un mod adorabil, fara a-mi curge lacrimi pe obraji, ci doar pentru a le da o intensitate si stralucire mai mare. Continui sa-mi fac aer provocator, stiind ca nu mai aveai mult de indurat. Uneori puteam fi ataaat de rau incat ma ingrozeam si pe mine!

60Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:43 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Nu aveam de gand sa sar pe el! Nu! Trebuia sa ma controlez! Ma ridic din pat si fug in bucatarie. Caut in congelator si ma intorc in camera cu niste gheata. Il intind pe Johny in pat, pe spate si ii pun doua cuburi de gheata pe sfarcuri.
-Sa nu spui ca nu te racoreste asta. Zic zambind inocent.

61Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:45 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Te privesc confuz in timp ce te indepartezi, cu o moaca de caine plouat. Ma las intins pe spate, continuand sa te privesc in acelasi mod, tresarind cand imi pui cuburile in locul ala, ridicandu-ma in picioare in pat, astfel facandu-le sa cada.
-Ce crezi ca faci?! Eu ma chinui sa te seduc iar tu imi pui cuburi de gheata pe sfarcuri cand nici macar nu mi-e cald? Asta-i multumirea pentru stradaniile mele?



62Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:48 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Ridic o spranceana cand il aud pe pusti, chicotind apoi. Pai daca tot incerca sa ma seduca, ar trebui sa-i arat ca a reusit, nu? Il apuc de glezna, tragand de ele, facandu-l sa cada in fund. Il intind apoi pe spate, urcandu-ma peste el.
-Deci nu esti asa inocent cum credeam. Zic sprijinindu-ma in coate, privindu-l in ochi. Ma aplec asupra buzelor lui, trecandu-mi limba peste el, dupa care le sarut apasat.

63Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:51 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Ighit in sec cand realizez ceea ce am zis, luandu-ma gura complet pe dinainte. Maresc ochii cand ma tragi de glezna, trezindu-ma intins in pat, cu tine deasupra mea. As fi vrut sa-ti explic ins anu apuc, buzele tale fiind mult mai importante acum.Itit raspund la sarut, deschizandu-mi gura pentru a-ti face loc, jucandu-ma in voie cu limba ta pana ce am ramas faraa er si am fost nevoit sa opresc sarutul. Ma rusinez, privind in jos.
-Ummm... nu ma intelege gresit... Imi placi mult si nu m-am putut abtine. Plus ca esti prima persoana caruia ii pasa atat de mult de mine...


64Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:55 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Imi strecor limba printre buzele lui, cercetandu-i fiecare coltisor. Avea un gust atat de dulce si delicios, l-as fi putut saruta la nesfarsit, dar nevoia de aer si-a facut aparitia. Imi dezlipesc buzele de ale lui, ascultandu-l. Il ciufulesc usor.
-Pustiulica, daca nu ziceai aia mai devreme, nu ma atingeam de tine, asa ca ai facut bine. Zic sarutandu-l scurt pe buze. Ma intind apoi langa el, pe o parte, pentru a-l putea privi.
-Totusi piciule, am o curiozitatea. Mai esti virgin in spate? Intreb direct, curios, sa stiu daca sa indraznesc mai mult sau nu. Nu-mi placea sa ma incurc cu virgini, iar daca era virgin, clar nu aveam de gand sa-l dezvirginez eu.

65Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 1:28 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Te priveam atent, sorbindu-ti fiecare cuvant in parte. Zambesc cald, raspunzandu-ti scurt la acel sarut, intorcandu-ma cu fata la tine. Ridic dintr-o spranceana cand te aud, stramband scurt din gura.
-Nu, nu mai sunt.
Spun drept caci nu-mi placea sa mint in astfel de situatii. In plus, ce rost ar fi avut sa spun ca sunt virgin cand o facusem de cateva ori pana acuma?



66Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 3:38 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Rasuflu usurat cand aud ca baiatul nu e virgin, deci puteam sa trec mai departe cu el. Ma urc iarasi peste el, o partida dupa ce te trezesti era perfecta, chiar daca el s-a trezit de mult, nu conta. Il sarut pasional pe buze, incepand sa-i mangai tandru piealea de pe abdomen si piept.

67Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 4:33 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Te privesc atent cand te urci din nou pe mine, stiind ce insemna asta, fiind exact ceea ce-mi doream. Trecuse cateva luni bune decand nu m-am mai atins de vre-un baiat, fiind mult prea ocupat insa acum, cand aveam sansa de-a o face cu tine fara sa ma simt fortat sau violat, totul era perfect. Iti raspund la fel de pasional, jucandu-ma in voie cu limba ta, cuprinzandu-ti gatul cu bratele, jucandu-ma cu o suvita rebela din parul tau, atingerile tale oferindu-mi mii de fiori in intreg corpul.



68Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 11:10 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Doar gandul ca o voi face cu el ma excita, mandria mea avand viata deja. Cum il atingeam mai mult, cum se intarea. Imi cobor saruturile pe gatul sau, trecandu-mi limba peste locurile atinse cu buzele. O mana o duc la mandria lui, printre boxeri, incepand sa o masez.

69Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:01 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Imi arcuiesc usor spatele cand iti simt mana in boxerii mei, legandu-te de mandria mea, muscandu-mi lasciv buza inferioara. Las sa se auda cateva gemete fugitive si provocatoare, adorand deja ceea ce-mi faceai, fiind un cadou neasteptat. Imi indrept gatul in directia opusa saruturilor tale, facandu-ti mai mult loc.



70Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:05 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Gemetele lui ma excitau si pe mine. Fac o linie de saliva de la gat pana la sfarcul sau drept, incepand apoi sa ma joc cu el, sugandu-l, muscandu-l usor sau trecandu-mi limba peste acesta. Ii las mandria in pace, coborandu-mi degetele, pana la gaura lui. Il penetrez cu un deget, dorind sa vad cat e de stramt. Mmmm, nu era chiar larg, dar nici foarte stramt, deci nu era virgin. Perfect, nu m-a mintit. Incep sa-mi misc degetul inainte si inapoi.

71Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:10 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Las un geamat sa se auda perfect atunci cand te-ai legat de sfarcul meu, chestia asta excitandu-ma foarte mult, facandu-mi mandria sa se intareasca mai rau decat era. Maresc involuntar ochii cand m-ai penetrat cu degetul si ai inceput sa-l misti in mine, lasand alte gemete sa se auda la fel de perfect. Daca doar asa era atat de bine, atunci cum va fi cand vei intra cu mandria ta, avand in vedere ca sigur nu erai mic acolo?

72Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:12 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Nu era el prea stramt, dar tot aveam sa intru cam greu, speram sa nu-l doara. Imi scot degetele din el, ridicandu-mi si capul, pentru a-l privi.
-Ai lubrifiant sau prezervative? Intreb sperand sa vina un raspuns afirmativ

73Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:14 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Rasuflu oarecum usurat cand ai iesit din mine, privindu-te in timp ce te ascultam atent. Ma inrosesc usor la fata, zambind inocent, dand afirmativ din cap. Ma intind pana la noptiera care era exact langa pat, tragand sertarul, scotand si lubrifiant si prezervative.
-Sunt bune?
Intreb ca sa ma asigur caci nu mai folosisem de ceva timp, fiind prea ocupat cu munca mea.



74Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:16 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Rasuflu usurat cand vad ca are de ambele. Eu preferam de ambele, dar nu stiam de el.
-Suporti sa-si dea cineva drumu in tine? Daca nu e ok, voi pune prezervativ. Zic zambind larg, mangaindu-l tandru pe obraz.

75Hurting my soul - Page 3 Empty Re: Hurting my soul Wed Jul 27, 2011 12:19 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Imi las mana in palma ta, sarutand-o apoi dragastos si copilaros, privindu-te cald cu ochi-mi mari de copilas.
-Mi-e indiferent, fa cum vrei.
Dau usor din umeri, nefiind pretentios la astfel de lucruri. Nu aveam o problema daca cineva se elibera in mine, uneori era chiar mai placut pentru amandoi, deci mi-era indiferent.


Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum