Forever young .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forever young .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Hurting my soul

2 posters

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 1 of 7]

1Hurting my soul Empty Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:15 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Era tarziu in noapte, cu mult trecut de ora 12. Hoinaream singur pe strada, plictisit la culme, nestiind ce sa mai fac. In casa nu aveam de gand sa stau nici mort iar prietenii mei ori dormeau ori erau plecati. Intrand pe o strada rau famata, aud pasi in urma mea, lucru ce m-a speriat putin, facandu-ma sa maresc pasul insa in zadar caci urmaritorii mei se apropiau din ce in ce mai mult, pana cand mi-am simtit trupul insfacat. Degeaba tipam eu si ma zbateam, tot nu-mi dadeau drumul. M-am panicat rau cand au vrut sa ma dezbrace, rupand tricoul de pe mine, avand noroc ca l-am lovit pe unul si am putut sa fug, adapostindu-ma in fabrica abandonata din zona, pierzand urma celor doi, insa stand ca pe ace, ingrozit.



2Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:19 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Imi aprind o tigara, privind prin jur. Era asa liniste si pace, imi placea asta, ma calma. Numai fusesem acasa de vreo doua zile si nici de atunci nu mai mancasesi ceva. Aveam noroc de tigari, dar astea imi faceau mai multa foame, totusi rezistam. Momentan nu aveam bani de nimic, iar daca mergeam acasa venea proprietaru sa-mi ceara bani pentru facturi. De unde naiba vroia sa-i scot?
Ajung la o fabrica parasita si tresar cand aud pasi repezi, apoi vad pe cineva fugind inauntru. Era un baiat, dupa silueta si dupa cum alerga era speriat. Ridic din umeri si arunc chistocul tigarii, ducandu-ma si eu in fabrica, dorind sa vad daca tipul e bine.
-Hei. Cineva aici? Nu-ti fac niciun rau, promit. Zic sperand ca tipul sa-mi raspunda.

3Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:25 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Tresar speriat cand aud o voce, inghesuindu-ma si mai mult intr-un colt intunecat, strangand in pumni tricoul rupt de pe mine, tinandu-mi genunchii lipiti de piept. Daca unul dintre tipii aia s-au intors dupa mine? Aveam s-o incurc rau, asa ca am tacut din gura desi imi era cam greu sa nu scot vre-un sunet caci incepusem sa plang, zgarieturile de pe piept incepand sa ma doara, fiind facute atunci cand unul dintre ei mi-au rupt tricoul. As fi dat orice sa fiu acum acasa si nu aici, insa asa imi trebuia daca umblam ca bezmeticul noaptea pe strazi gresite. Mi-am sters lacrimile cu podul palmei drepte insa in zadar caci altele curgeau in locul lor, privind in jur pentru a vedea daca se apropia cineva de mine, incercand sa-mi caut o cale de scapare.



4Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:27 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Eram sigur ca nu va raspunde, era speriat. Nici eu nu raspundeam in locul lui. Am devenit mai atent, umbland silentios, pentru a putea auzi orice zgomot mic. Deodata aud cum plange, asa ca ma indrept spre locul de unde veneau sunetele. Ma apropii incet si cand ajung in fata lui ma las pe vine, privindu-l calm. Cu putina lumina provocata de Luna am vazut ca avea tricoul rupt.
-Nu te speria, nu-ti fac nimic. Zic zambind larg. Am venit sa te ajut doar.

5Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:31 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Maresc ochii cand te vad in fata mea, nestiind cum ai aparut atat de repede langa mine. Ma inghesui si mai mult in coltul ala, muscandu-mi buza inferioara, fiind un tic pentru mine cand eram stresat, speriat sau vroiam sa ascund ceva. Te ascult atent, nestiind daca sa am incredere in tine sau nu, insa realizez ca nu erai unul dintre acei tipi ce-mi vroiau raul, asa ca incerc sa ma calmez putin, privind in jur ca sa ma asigur ca erai singur si nu erai urmarit. Imi indrept din nou privirea spre tine, analizandu-te atent, sarind apoi imediat in bratele tale.
-N-nu-i ve-i las-sa sa m-ma prinda, nu?


6Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:34 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Il imbratisez strans pe baiat, mangaindu-l pe par.
-Promit ca nu vei pati nimic. Zic zambind si-l deslipesc putin de mine.
-Da-ti tricoul jos. Zic in timp ce mi-l dau pe a meu jos. Ii intind tricoul meu, poate racea sau ceva daca statea cu el rupt, plus ca pe mine nu ma deranja sa stau fara tricou.

7Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:36 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Ma simteam mai in siguranta acum, totusi temandu-ma ca vor veni aia iar dupa mine. Te privesc usor confuz cand te aud, dand apoi afirmativ din cap. Imi dau jos tricoul, sau mai bine zis ce a mai ramas din el, luandu-l pe al tau, imbracanu-l, venindu-mi asemenea unei rochite insa putin imi pasa mie acum.
-Multumesc.
Spun cu o voce stinsa, soptita, lasandu-mi trsit privirea in jos.



8Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:39 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Zambesc larg si il ciufulesc putin, apoi ma asez langa el. Imi duc o mana dupa umarul lui, facandu-l sa stea cu capul la pieptul meu.
-Incearca sa te relaxezi si sa uiti ce s-a intamplat. Zic calm, mangaindu-l pe par. Eram sigur ce se intamplase. Cu siguranta a fost o tentativa de viol, dar noroc ca a scapat.

9Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:42 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

AM dat afirmativ din cap, cuibarindu-ma la pieptul tau, inchizandu-mi ochii, astfel incercand sa-mi opresc lacrimile. Inca tremuram insa imi era mult mai bine cu tine in preajma mea. Nu stiam cat de repede as putea uita insa cu siguranta pe-aici nu mai aveam sa calc prea curand Imi tineam o mana pe abdomenul tau cald, strangand cate-odata din pumn, relaxandu-l apoi. Era bine sa sti ca cineva care te putea apara era langa tine.



10Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:44 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Strangeam din ochi cand isi strangea pumnul, caci imi apuca si pielea, dar nu comentam nimic, lasandu-l sa faca orice credea el ca-l va ajuta sa uite. Poate trebuie doar sa-l tin de vorba.
-Eu sunt Jesse. Tu? Intreb curios, privindu-i chipul slab luminat de Luna.

11Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:46 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Imi deschid scurt ochii cand iti aud vocea, zambind schitat, insa si asta era un inceput destul de bun. Deschid gura sa vorbesc insa o inchid la loc pentru cateva secunde, lasandu-mi vocea sa se auda in cele din urma.
-Joshy.
Spun scurt, pe acelasi ton.



12Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:48 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

-Joshy. Repet, soptit, dupa el.Si Joshy, cati ani ai? Intreb la fel de curios, incepand sa-i rotesc cateva suvite de par pe degete, fara sa-mi dau seama. Imi placea sa fac asta, nu stiu de ce, dar ma relaxa pe mine.

13Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:50 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

-15, maine fac 16.
Spun ceva clar de data asta, tinandu-mi ochii inchisi, amintindu-mi ca maine era ziua mea de nastere, uitand complet in ultima vreme. Eram mai matur cu un an, chiar daca nu se observa deloc atat la comportament cat si la fizic. Faceam cerculete mici cu degetul pe abdomenul tau, astfel calmandu-ma.



14Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:52 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

-Deci maine e ziua ta, clar te scot in oras. Zic nerabdator. Momentan nu aveam bani, dar pana maine faceam rost.
-Sau ai planuri? Daca ai planuri nu ma bag. Zic, nedorind sa ma bag peste prietenii lui sau ceva. Daca nu maine, il scoteam altadata, ca si cadou de ziua lui.

15Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:54 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Ma inrosesc usor cand te aud, zambind suav ca un copilas rasfatat ce eram, insa, probabil ca nu se observa asta din cauza intunericului, fiind oarecum mai bine.
-Nu am deloc planuri. Maine e ziua mea libera iar majoritatea prietenilor mei sunt plecati, iar ceilalti au treaba asa ca nu pot petrece ziua cu mine.
SPun oarecum trist, dand totusi indiferent din umeri.



16Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 1:56 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

-Perfect atunci. Te voi obliga sa stai cu mine toata ziua si vom face tot ce vrei tu, iar toate cheltuielile le suport eu. Ca doar odata faci 16 ani. Zic vesel, amintindu-mi de petrecerea mea de 16 ani, ce nu a fost acum mult timp.
Deci trebuia sa fac rost de bani, reuseam eu cumva, aveam sa-l rasfat pe pustiul asta.

17Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:01 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Dau imediat negativ din cap, privindu-te usor ingrijorat cand te aud. Imi placea mult idea ta insa nu suportam gandul ca as putea fi o asemenea pacoste pe capul tau.
-Nu trebuie sa faci asta. Adica, suna grozav sa-mi petrec intreaga zi cu cineva si sa nu fiu singur insa nu vreau sa cheltui nici macar un ban. Voi plati eu absolut totul, am multi bani si stau de pomana in contul din banca.
SPun dand afirmativ din cap pentru a-mi intari spusele.


18Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:03 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Dau negativ din cap.
-Pustiulica! Cum zic eu asa va fi, asa ca nu comenta, ca nu-mi schimb decizia. Zic hotarat. Asa ca daca nu vrei sa te gadil, mai bine accepti si gata! Zic pe un ton amenintator, dar amuzant.

19Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:08 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

AM marit ochii cand auzit de gadilat, stiind ca eu ma gidilam al naibii de usor si radeam pana ce lesinam.
-Merci! Sunt mai mult decat bucuros sa accept!
SPun promp, imbratisandu-te strans, cuibarindu-ma iar la pieptul tau caci acolo ma simteam cel mai bine, iar caldura trupului tau era foarte placuta. Zambesc fericit cand ma gandeam ca maine aveam sa-mi petrec intreaga zi cu tine, petrecand.



20Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:10 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Zambesc larg si il imbratisez strans pe pusti, apoi il las sa stea cum vreau.
-De ce esti la ora asta pe strazi? Intreb curios. Nu era cam mic sa umble pe aici singur?

21Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:12 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

-M-am saturat sa stau singur in casa. Vezi tu... nu suport singuratatea si mereu caut sa fiu inconjurat de cat mai multe persoana ins ain ultima vreme toti sunt prea ocupati pentru mine asa ca a trebuit sa fac ceva ca sa-mi alung plictiseala, insa mai bine stateam in banca.
Stramb din gura, amintindu-mi de cei doi netrebnici.



22Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:14 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

OFtez cand il aud pe baiat si-l imbratisez strans.
-Ei bine, acum stau eu cu tine si cand vrei, te duc acasa. Zic mangaindu-l pe par, dupa care ma aplec la el si-l sarut pe frunte. Raman cateva clipe nemiscat, privindu-l in ochi, chiar daca nu vedeam, aveam un sentiment ciudat, fiind sigur ca in ochi il privesc. Imi indrept spatele, privind apoi in fata, in intuneric

23Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:16 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Ma relaxez complet cand te aud si-ti simt buzele pe fruntea mea, mangaindu-te pe abdomen. Oare era prea mult daca iti ceream o favoare?
-Ummm.. ma intreb... adica... vrei sa dormi la mine in seara asta?... Inteleg daca nu poti, nu e nici o problema, nu vreau sa-ti cauzez necazuri sau alte chestii de-astea.
Spun a doua parte ceva mai repede, rusinandu-ma cand realizez ce copilaros puteam sa fiu.


24Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:18 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Surand cand il aud pe pusti.
-Nu-i nicio problema pentru mine. Zic fericit. Chiar imi trebuie niste somn, intr-un pat si putina mancare. Speram ca pustiu sa aiba niste mancare prin frigider, caci stomacul meu murea. Eram bucuros ca inca nu si-a inceput recitalul, fiind chiar jenant daca piciul l-ar auzi

25Hurting my soul Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:20 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Te privesc zambind larg, imbratisandu-te strans, groaznic de bucuros ca vei ramane peste noapte la mine. Te sarut pe obraz, zambindu-ti cald.
-Atunci mergem? Nu mai vreau sa stau in locul asta, imi da fiori si ma tem ca tipii aia se vor intoarce dupa mine.
Spun cu un ton rugator, intre timp privindu-ti chipul, sau intunericul de pe el mai bine zis


Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 7]

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum