Forever young .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forever young .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Hurting my soul

2 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 2 of 7]

26Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:23 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Zambesc dulce cand ma saruta si apoi il privesc, incercand sa-i deslusesc trasaturile prin intuneric.
-Hai. Zic fericit, ridicandu-ma in picioare. Ma scutur pe fund, apoi il iau de mana, pentru a fi sigur ca nu il pierd pe aici. Merg usor spre iesire, iar cand vad lumina de afara, cea provocata de Luna, ma opresc.
-Incotro? Intreb privindu-l pe pusti, in sfarsit putand sa-i observ chipul. Damn, asa de adorabil. Cum aveam sa ma abtin sa nu-i fac nimic in seara asta?! God must hate me!!

27Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:25 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Ma ridic si eu, prinzandu-te de mana, mergand pe urmele tale. Odtaa iesit din acel loc, privesc o cliap in jur observand ca era pustiu, rasufland usurat. Zambesc fericit, copilaros, indreptandu-mi privirea spre tine.
-Pe-aici, urmeaza-ma.
Spun si o iau inainte, inca tinandu-te de mana, abia acum observand ce lung imi era tricoul, aratand chiar caraghios.



28Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:27 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Merg in urma lui, analizandu-l, oprindu-mi privirea pe fundul lui. Imi musc buza inferioara. Asa bombat! Exact pe gustul meu!! Scutur din cap, pentru a-mi scoate imaginile perverse din cap si apoi merg odata cu el, tinandu-l de mana.-E departe? Intreb curios.

29Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:29 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

-Nu chiar. In curand vom ajunge.
Continui sa merg inca vre-o 5-10 minute, oprindu-ma in fata unui complex de apartamente foarte luxos, in care, de regula, stateau numai vedetele sau persoane bogate. Te trag dupa mine pana la intrare, oprindu-ma pentru a-mi scoate cartela, trecand-o prin aparat, usa deschizandu-se, pasind in cladire. Ma indrept spre lift, chemndu-l, asteptand sa vina.



30Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:31 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Maresc ochii cand vad unde locuia tipul. Ce naiba?! Asa multi bani avea pustiulica asta?
Cand ajunge liftul il las pe el sa intre primul, apoi intru si eu. Oftez, prima data cand eram cu cineva in lift si nu saream pe el.

31Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:34 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Apas pentru ultimul etaj, asteptand sa ajungem. Multa lume imi spusese ca ultimele etaje ale complexului astuia erau cele mai scumpe ins anu-mi pasa deloc. Imi permitema absolut tot, insa tot singur eram, iar banii nu puteau sa schimbe lucrul asta. M-am sprijinit de un perete al liftului, asteptand sa ajungem, iesind afara cand usile s-au deschis. Ma opresc in fata usii de la apartamentul meu, trecand din nou cartela in aparat, intrand inauntru. Aprind lumine, descaltandu-ma.
-Simta-te ca acasa.


32Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:36 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Il urmez pe pusti, pana in apartament. Cand aprinde luminile maresc iarasi ochii. Era chiar de lux apartamentul asta!! Ma descalt si eu si incep sa ma plimb prin el, pentru a vedea toate camerele. Cand gasesc bucataria ma opresc acolo. A zis sa ma simt ca acasa nu? Deschid frigiderul si iau repede ceva de mancare, asezandu-ma apoi la masa. Muream de foame!!

33Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:38 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

-Eu ma duc sa fac baie, daca ai nevoie de ceva, anunta-ma.
SPun pe un ton dulce, apropiindu-ma de baie. intru inauntru, dand drumul la apa sa curga in cada, mai fierbinte caci asa imi placea mie. Imi dau hainele jos, impaturindu-le, punandu-le in cosulet, luand de pe suport esentele mele preferate, turnand in apa pana cand a facut spuma. Adoram mirosul de crini imperiali, ma relaxau mult. Opresc apa cand a ajuns la nivelul dorit, intrand in cada, lasandu-mi corpul sa se intinda si sa se relaxeze

34Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:40 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Dupa ce mananc spal vasele si le pun la loc, apoi ma duc la baie. Bat usor in usa, intrand, privindu-l pe pusti exact la fata. Stiam ca daca coboram privirea aveam sa trezesc ceva la viata.
-In ce camera dorm eu? Intreb curios, caci chiar imi era somn.

35Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:42 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Imi indrept privirea spre usa cand aud bataile in ea, ascultandu-te atent, fara sa-mi fie rusine ca eram in cada, gol. Pana la urma eram amandoi baieti, nu?
-Alege orice camera vrei si iti place. Mi-e indiferent, poti dormi chiar si in camera mea, asta daca iti place stilul gothic.
Chicotesc usor, inchizandu-mi ochii, lasandu-mi capul sprijint de marginea cazii.



36Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:44 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

-Perfect, dormim impreuna, dar vezi ca voi pleca de dimineata, dar ma intorc, ca am niste treburi de facut. Zic zambind larg, dupa care ies din baie. Ma duc in camera baiatului si ma las doar in boxeri, aruncandu-ma apoi in pat, pe spate.

37Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:46 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Pentur mine nu era nici o problema, bucurandu-ma cand ai spus ca te vei intoarce. Mi-am continuat linistit baia, iesind cand apa s-a racit, tot corpul mirosindu-mi acum a crini imperiali. Iau un prosop si ma sterg, punandu-mi pe mine boxeri si tricoul meu de noapte ce-mi venea pana deasupra genunchilor, fiind foarte comod, punandu-ti tricoul tau pe canapea in sufragerie. Ma apropii de camera mea, intrand silentios inauntru dupa ce am stins toate becurile, observand ca dormi, sau as ami se parea caci era intuenric.


38Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:49 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Adormisesi repedere, dar l-am auzit pe pusit, asa ca m-am trezit, ramanand totusi cu ochii inchisi. Asteptam sa se aseze si el in pat, pentru a ma putea culca la loc.
Acum ca tot m-am trezit puteam sa ma gandesc de unde fac rost de bani. Aveam sa recurg la Lance, minunatul meu prieten, care mereu avea ce sa-mi dea sa fac si ma platea si bine, desi alegeam intre prostitutie sau trafic de droguri. Cred ca aveam sa aleg prostitutie de data asta, stiind ca-mi va da o fata.

39Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:51 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Ma apropii in varful degetelor de uriasul pat, urcandu-ma incet in el. Trag cearsaful rosu peste mine, asezandu-ma confortabil, cu fata la tine, inchizandu-mi ochii. Acum asteptam doar sa ma ia somnul insa, cand dormeam cu cineva, asta se intampla repede, simtindu-ma in siguranta. Nu ma mai temeam de intuneric acum, ci era placut sa dorm cu lumina stinsa in camera.


40Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:53 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Dupa ce pustiul se aseaza ma intorc pe o parte, ducandu-mi o mana dupa corpul sau, lipindu-l de mine. Imi placea sa dorm asa, cand dormeam cu cineva. Ma linisteam sa simt caldura cuiva langa mine. Imi las barbia in parul sau, lasand somnul sa ma cuprinda.
M-am trezit inainte ca Soarele sa rasara. Am coborat silentios din pat si mi-am pus pantalonii pe mine, iesind apoi din apartament, nu inainte sa-i las un bilet pustiului ca am luat eu cheia, pentru a putea intra iar. Il sun pe Lance si hotaram sa ne intalnim la el acasa.

41Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:56 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

M-am cuibarit la pieptul tau, adormind foarte repede spre bucuria mea. Nu mai dormisem atat de bine de mult timp si eram obosit, avand in vedere intamplarile din seara asta. Cand soarele a rasarit iar tu ai plecat, eu inca imi vedeam linistit de visele mele, fara sa ma deranjeze absolut nimic. M-am intors cu fata-n sus, tinandu-mi mainile deasupra capului, asteptand sa-mi treaca somnul ca apoi sa ma trezesc si eu.



42Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 2:58 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Cand am ajuns la el deja erau trei fete acolo. Il privesc ciudat, tipul mereu anticipa ce aveam sa aleg, iar asta era putin cam enervant. Dupa ce termin cu cele trei imi da si banii. Aveau sa-mi ajunga pentru cateva zile. Ma uit in oglinda, grozav, una din tipe a stiut sa-mi lase un semn pe gat. Inainte sa ma intorc la Joshy trag o fuga acasa, pentru a ma schimba. Imi iau pantaloni negri, trei sferturi, mulati, converse colorate si un tricou albastru, mai larg, ce venea pana peste fund.

43Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:01 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

La cat de puturos eram si de obosit, nici acum nu m-am trezit. Nu aveam parte de multe zile in care sa dorm pana tarziu, impresarul meu avand grija sa ma trezeasca mereu foarte devreme pentru sedintele foto. M-am intors pe-o parte, cu fata la perete, continuandu-mi ''somnul de frumesete'', nesesizand ca tu pelcasei de ceva timp de-aici, insa stiam ca aveai sa te intorci asa cum mi-ai promis aseara.



44Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:03 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Ma intorc la apartamentul pustiului, vazand ca biletul meu era in acelasi loc. Imi dau jos conversele si merg silentios pana in camera lui, vazand ca inca doarme. Ma apropii incet de pat si-l sarut pe frunte.
-Somnorici! Trezirea! Ii soptesc la ureche, muscandu-l apoi usor de lobul acesteia, pentru a fi sigur ca se trezeste

45Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:05 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

-Mmmmm....
Mormai eu somnoros cand te aud, si iti simt muscatura. Imi deschid lenes ochii, privind confuz in jur, realizand in cele din urma ce se intampla. Ma intorc cu fata la tine, stergandu-mi copilaros ochii cu podul palmelor.
-'Neata.
Spun pe un ton dulce, zambindu-ti cald, refuzand totusi sa cobor din pat.



46Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:07 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

-La multi ani pustiulica! Zic vesel. Ma aplec asupra lui, dorind, din obisnuinta, sa-l sarut pe buze, dar imediat imi mut traiectoria, ajungand la obrazul drept.
-Hai jos din pat! Zic vesel, privindu-l.
Aaaaa!!! Adorabil pur si simplu!!

47Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:10 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Imi inchid scurt ochii cand ma saruti, chiotind fericit, multumindu-ti pentru urare, chiar daca acel ''pustiulica'' ma facea sa ma simt foarte tanar, era dragut auzindu-l din gura ta. Ma agat imediat de gatul tau, tragandu-te si pe tine in pat. Cand nu aveam chef sa cobor din pat pai faceam tot ce era posibil sa mai lenevesc putin, si speram ca sa mai pot lenevi macar o jumatate de ora sau poate ceva mai mult.




48Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:12 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Chicotesc cand ma traga in pat, intelegand ca nu vrea sa coboare. Il incojor cu bratele, lipindu-i spatele de abdomenul meu.
-Bine, ramanem in pat, dar daca sar pe tine nu e vina mea. Zic chicotind, desi era putin adevarat. As fi sarit pe el, dar dupa aseara sigur l-as fi traumatizat si mai tare si nu vroiam asta.

49Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:14 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Ma las lipit de tine, zmabind multumit. Asa mai ziceam si eu. Doar era ziua mea,nu? Meritam si eu putina odihna in plus. Chicotesc usor cand te aud, inchizandu-mi ochii.
-Nu ca m-ar deranja. Cu un tip atat de dragut ca tine, imi asum riscul asta.
Pe langa faptul ca eram bi, tu erai si pe placul meu, si foarte atent cu mine, exact ceea ce-mi dorisem vre-odata.


50Hurting my soul - Page 2 Empty Re: Hurting my soul Tue Jul 26, 2011 3:16 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Surand cand il aud pe pusti, dar eram sigur ca nu are cum sa vorbeasca serios. Doar spusese asta ca si continuare la ce credea el ironia mea.
-Deci unde vrei sa mergem azi? Ce facem? Intreb curios.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum