Forever young .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forever young .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Boooring day

2 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Message [Page 2 of 9]

26Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 6:18 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Reusi sa distinga cateva cuvinte din ceea ce pustiul fredona, revenind o durere de cap ce se amplifica de fiecare data. Isi musca buza inferioara in continuare, pana ii auzi rugamintea pustiului. Nu ii statea in caracter sa fie bun, amabil insa starea pustiului il obliga sa accepe. Se baga in pat cu el, ducandu-si o mana pe talia lui si lipindu-l de pieptul sau, sarutandu-l din nou pe crestetul capului.
-La naiba pustiule, in ce te-ai bagat!
Spuse, intre timp stramband din buze. Stia ca niciodata nu va redeveni ceea ce a fost si asta doar din cauza unei dorinte de a mosteni niste bani. Prietena sa il otravise fara a-i lua in considerare sentimentele, dorind s afaca la fel si el cu cei din jur , daca tot nu putea sa o reintalneasca.
-Te-ai calmat?
Intreba, strangandu-l si mai tare in brate gandul revenindu-i asupra incidentului anterior.

27Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 6:22 am

Joshua Kage

Joshua Kage

M-am cuibarit imediat la pieptul tau cand ti-am simtit mainile ca m-au atins, fiind atat de bine. Ma simteam protejat iar saruturile tale imi incalzeau placut corpul. Zambesc schitat, inchizandu-mi ochii, profitand cat mai mult de clipele astea. Desi toti din jurul meu erau atenti ca mine, niciodata nu simtisem caldura adevarata a unei imbratisari ca acum. Auzindu-ti intrebarea, ma lipesc si mai mult de tine, nevrand sa pleci prea curand.
-Da. Scuze... nu am vrut sa...
Insa nu mai continui de teama ca voi spune ceva gresit si vei pleca, lasandu-ma singur. Nu vroiam sa raman singur, vroiam sa stau cu tine.



28Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 6:28 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand observa ca se apropie mai mult de el, cerandu-si scuze pierdu-se intr-adevar firul. Nu el era cel ce trebuia sa aiba regrete? Oricum, nu avea de gand s-o faca, in ciuda faptul ca sesiza ceea ce facuse. Zambi slab, dupa care ii privi din nou corpul ce acum realiza ca ii tradeaza varsta.
-Sa nu ne mai complicam cu asta, bine?
Intreba, nevrand sa se mai gandeasca la ceea ce vroia sa faca, ceea ce era sa puna in aplicare. Insa tot nu intelegea reactiile pustiului, fiindu-i greu sa-l citeasca. Oricum, trecand peste, acesta inca ramanea un pusti naiv in ochii lui Roger, neavand dorinta de a mai profita acum de el... cel putin nu momentan.Inghiti in sec, incercand sa alunge orice gand cu privire la asta si lasandu-si barbia sprijinita de crestul capului sau. Atat de mic in comparatie cu el si model pe langa difeenta dintre ei.

29Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 6:32 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Continuam sa-mi tin ochii inchisi, bagandu-ma si mai mult in tine, tinandu-mi un picior intre picioarele tale. Nu mai statusem de foarte mult timp cu cineva in pozitia asta si era preferata mea. Speram doar sa nu te deranjeze. In mintea mea se pierduse amintirile din parc si pana inaintea crizei. Nu stiam cum am ajuns aici, nici cine erai tu insa nu-mi pasa. Incepeam sa redevin vechiul Joshy, ce nu dadea nici doi bani unde se afla si cu cine. Atata timp cat ma simteam bine in prezenta ta, nu-mi mai pasa de nimic. Oftez usor in sinea mea, facand cerculete mici cu degetul pe pieptul tau, deschizandu-mi ochii ca sa-mi urmaresc degetul, zambind suav si dulce. Dau afirmativ din cap la spusele tale, desi nu prea intelegeam ce vroiai sa spui.



30Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 6:38 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Isi inchise ochii,dupa atat timp simtind un corp ce emana caldura langa el si nu doar mortii vii. Pozitia era una favorabila, inchizandu-si din nou ochii cand ii simti cerculetele pe care Joshy le facea pe abdomenul sau. Isi musca buzele inferioare, deschizandu-si ochii si vazandu-l cand dadu afirmativ din cap. Asta il linistea, corpul sau fiind din nou recuperat de aceeasi caldura ce acum o detesta datorita faptului ca ii aducea aminte de aceeasi fata. In ciuda varstei sale, ochii i s-au umezit insa nu dorea sa se observe asta, ducandu-si mana libera si stergand orice urma ce vroia sa isi faca apartitia.
-Stii adineauri.. uhm.. faza aia..
Spuse intrerupt, incercand sa caute motivatie pentru faptele sale insa nu gasea nimic momentan.
-Uitam, bine?
Intreba, dorind sa se asigure de faptul ca nu va trebui sa aiba grija de o responsabilitate, o consecinta in plus.

31Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 6:43 am

Joshua Kage

Joshua Kage

-Habar n-am despre ce tot vorbesti insa facem cum vrei tu.
Spun dand indiferent din umeri. Niciodata nu prea avusesem o memorie prea buna, uneori uitand ce facusem ziua anterioara ins anu ma plangeam. Uneori era bine ca uitam atat de repede. Continuam acele cerculete, stand lipit de tine, zambind fericit ca cineva ma tinea asa. Imi lipesc obrazul de pieptul tau, strangand din ochi cand simt durere la nivelul lui, amintindu-mi totusi ca, nu stiu din ce motiv, eram lovit acolo si la buza.
-Doamne, nu as fi crezut ca m-am lovit asa rau cand am cazut cu placa. Doare...
Spun pe un ton de copil, ducandu-mi mana la buza. Maine aveam sa stau acasa, pana ce buza si obrazul vor reveni la normal. Nu puteam poza in halul asta.


32Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 6:48 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand ii auzi prima replica,ridica din spranceana crezand ca nu vrea sa-si aminteasca. Lucrul acesta era ciudat,pentru ca dupa acea continuare constata ca intr-adevar avea o pierdere de memorie. Lucrul acesta era unul bun pentru el, neavand remuscari.
-Da. De asta si esti aici. Te-am luat din parc si ti-am pus compresa pentru a nu se umfla si nici vanataie sa nu ai, cu toate ca acest lucru nu va fi posibil. Am ajuns prea tarziu!
Spuse, dand pozitiz din cap pentru a-si sustine afirmatia. Vroia sa profite de lucrul acesta pentru ca altfel avea sa il incrimineze pentru felul in care arata. Pentru Roger pustiul era inca perfect, nestiind de ce avea opinia asta.
-Insa cand m-ai rugat sa vin langa tine, nu te-am putut refuza. Nu ma intelege gresit, mie imi plac doar fetele!
Spuse, mintind in legatura cu acest lucru doar pentru a elimina si cea mai mica urma de dubiu

33Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 7:03 am

Joshua Kage

Joshua Kage

-Inteleg. Atunci trebuie sa iti multumesc. Cred ca am cazut rau daca nu-mi pot aminti mai multe.
Ma ridic in sezut, zambindu-ti cald si copilaros, multumindu-ti din nou ca m-ai luat din parc. Te ascult tent, stramband din buze cand aud ca iti plac doar fetele.
-Mare pacat. Habar n-ai ce distractiv e sa iti placa si baietii! E ceva nou ce sigur nu poti uita. Sa stai in bratele mari si protectoare a unui baiat, sa il lasi sa iti alinte trupul si sa te iubeasca, sa auzi vorbele lui dulci iar atingerile lui tandre sa iti trezeasca fiori! E cel mai grozav lucru, si nu-l intalnesti la fete.
Dau afirmativ din cap, descriind circumstantele in care avusesem relatii cu baietii, fara lipsa de brutalitate ce ma facea sa-mi amintesc de trecut.. Otez adanc, ducandu-mi un deget la buza.
-Maine nu voi putea poza, impresarul ma va omora!


34Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 7:09 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand auzi descrierea unei astfel de relatii, cazu pe ganduri, neavand niciodata conceptia aceasta pana acum. Murmura un aha stins, inchizandu-si ochii.
-Nu va face nimic. Sunt niste poze! Ca veni vorba, poate te voi umprumuta si eu, si-asa banii din catev poti observa pentru mine nu sunt problema.
Spuse, dand potiziv din cap stiind ca trebuie sa ramana aproape in cazul in care isi aminteste sa rezolve problema. Isi trecu limba peste buze, intinzandu-se si sarutandu-l sub buza inferioara, nedorind sa ii dea senzatia ca a mintit. Gandurile inca il obligau sa il forteze, insa corpul nu ii reactiona conform acestora.
-Poti ramane la mine in seara asta. Nu ma deranjeaza! Am mai multe camere, deci nu m-ar deranja.
Spuse zambindu-i pentru prima oara calm, dorind ca pustiul sa ii devena ca un frate si asta doar pentru ca destinul lor nu se putea uni altfel,iar viata lui era mult prea singura.

35Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 7:14 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Zambesc larg cand imi faci propunerea, sarind imediat la gatul tau, cazand peste tine, stand intinsi amandoi pe pat, eu deasupra ta, cu fundul pe mandria ta. Eram foarte bucuros ca cineva imi ceruse sa dorm peste noapte la el, si nu pentru a vorbi despre viitoare contracte.
-Sigur ca raman! Acasa ma simt atat de singur, nici macar o pisicuta nu am ca sa ma joc cu ea. Esti cel mai grozav tip pe care l-am intalnit!
Spun entuziasm, intre timp indreptandu-mi coloana, stand incontinuare pe mandria ta, tinandu-mi mainile pe pieptul tau.
-SI nu am nevoie sa-mi imprumuti bani. Am si eu foarte multi. Nu pozez pentru profit si din placere, ca sa mai omor timpul. In plus imi plac cadourile pe care agentiile mi le fac. Sunt atat de dragute iar eu mor dupa cadouri.



36Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 7:22 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand sari peste el, cazu pe spate zambind slab. Pozitia pe care pustiul o puse in aplicare il deranja, fiind usor de excitat. Se invarti astfel incat sa fie el cel de deasupra, sarutandu-l scurt pe buze. Cand realiza ca tentatia ii desconspira secretul, stramba din buze zambind stangaci.
-Scuze.Pentru mine asta e ca si un fel de salut. Stii foarte bine ca-mi plac fetele..
Spuse, incepand sa devina agitat, muscandu-si buza pe interior. Nu stia cum sa-si motiveze reactia, insa trasaturile fetei, cu toate ca era ranit, erau atat de perfect conturate.Isi lasa corpul sa cada langa acesta, zambind la fel de slab.
-Ce-ar fi daca am cobora? Mi-e pofta de ceva dulce.
Zise, stiind ca frigiderul sau era plin numai de dulciuri, respectiv prajituri cu adverse arome

37Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 7:26 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Imi inchid scurt ochii, redeschizandu-i atunci cand ai ajuns deasupra mea si ti-am simtit sarutul. Am zambind dulce, ascultandu-te cu atentie, dand afirmativ din cap la faza cu fetele. Te las sa cobori de pe mine, marind ochii cand aud ca ai zis ''ceva dulce''. Adoram dulciurile!
-S-a facut!
Ma intind repede spre tine, sarutandu-ti buzele, luand-o la fuga
-Prinde-ma daca poti!
Strig eu incepand sa chicotesc copilaros, ieisnd fuga din camera, indreptandu-ma spre bucatarie.



38Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 7:33 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand ii simti din nou buzele se intinse dorind mai mult, insa sesiza ca a fost unul scurt, pustiul crezandu-l. Cand il auzi, grabi pasul, insa nu alerga, pasind spre bucatarie. Deschise usa frigiderului gasind prajiturile si luand doua, desigur a sa cu mai multa frisca decat cealalta, el alegand-o in functie de cantitatea de frisca folosita. Ii intinse farfuria pustiului, dupa care ii zambi.
-Daca vrei alta, frigiderul e plin. Insa , nu umbla la sticluta mica de jos, aia albastra.
Murmura, stiind ca alea sunt drogurile pe care deseori le folosea pentru a excita un pusti si a-l avea, cu toate ca majoritatea se incalzeau numai la gandul ca-l pot atinge. Intr-adevar asta ii oferea un atu de care se bucura din plin.

39Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 7:36 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Iau farfuria din mana ta, abia asteptand sa mananc. Arata al naibii de bine si aveam o pofta infernala. Ma asez la masa, indreptandu-mi privirea spre tine, facandu-ma curios in legatura cu acea sticluta. Ce nu stiai tu era ca eu faceam mereu opusul la ceea ce spuneau altii, iar acum eram al naibii de curios ce era acolo. Cu siguranta era alcool si il tineai departe de mine pentru ca eram mic. Ah, ce rau erai! Ranjesc subtil, si apoi schimb ranjetul intr-un zmabet dulce.
-E prea multa frisca pentru mine iar mie nu-mi place frisca. AM sa-mi iau alta.
Iau farfuria si ma apropii de frigider, prefacandu-ma ca imi alegeam o alta prajitura.



40Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 7:47 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand il auzi, ridica suspicios din spranceana, prajitura sa neavand atata frisca. Dadu indiferent din umeri, privindu-l cu un colt al ochiului dupa care lua lingurita cu frisca si o gusta, lasandu-si intreaga greutate pe spate, scaunul stand inclinat. Cat putea adora prajitura si mai ales frisca!
-Ti-ai gasit sau te ajut?
Intreba dupa care il privi insistent, dorind totusi sa se asigure ca nu va pune mana pe sticla. Oricum, dorea sa aiba incredere in capacitatea sa de intelegere si sa nu se atinga de ea.
-Pustiule ai adormit acolo?
Intreba dupa care mai luase o gura dinfrisca, dorind sa se linisteasca.Era agitat dintr-un motiv ireal, de care se va convinge in scurt timp. Daca pustiul dorea o alta prajitura, unde sa caute?

41Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 7:52 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Fara sa fiu vazut iau sticluta si o desfac, mirosind-o. Zambesc larg caci avea mirosul siropului meu preferat. Acum chiar ca erai rau! Sa ascunzi asa ceva de mine, nu se cuvenea deloc. Iau o gura din acel lichid, observand totusi ca la gustul era total diferit, marind ochii cand realizez ce prostie facusem. Inghit in sec stiind ce fusese in sticluta caci mai luasem odata chestie asta, cu un prieten ca sa ne distram mai bine. Pun sticluta la loc si iau la nimereala o prajitura cu capsuni, fara frisca. Inchid frigiderul si ma asez la locul meu, simtind cum bautura isi facea efectul, imbujorandu-ma, ins anu foarte rau momentan.
-Ummm.. asa, ca fapt divers. Maie xact, ce ai in sticla aia?
Intreb luand o gura din prajitura, incercand sa ma comport cat mai normal desi imi era cam greu.



42Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 7:57 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand vazu ca revenise cu o prajitura, isi confirma faptul ca nu vroia decat prajitura, zambind larg. Se comporta cam ciudat, insa Roger dadea vina pe nelamurirea pe care o avea in privinta pustiului si nimic mai mult. Cand auzi intrebarea inghiti in sec, frisca blocandu-i caile respiratorii. Tusi de cateva ori, dupa care incepu sa-si drege vocea si simtindu-se incordat:
-Pai, sa fiu sincer un drog pentru tipele pe care le aduc. Unele au norocul de a avea parte de partide constientele, altele... din propria dorinta. De ce?
Intreba, dorind sa nu fie prea explicit, insa sa inteleaga despre ce e vroba. stia ca nu trebuia sa lase sticla chiar acolo, insa nimeni nu se gandea sa umble la ea. In ciuda faptului daca deschizi frigiderul vezi numai prajituri, sticla era oarecum ascunsa si nici o persoana care il suspecta nu avea cum sa o gaseasca.

43Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 8:01 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Inghit in sec cand temerile mele au fost confirmate, imbujorandu-ma si mai mult, simt cum deveneam din ce in ce mai excitat. Acum imi era groaznic de greu sa ma mai abtin ins anu aveam incotro. Ah, de ce trebuia sa-mi bag tot timpul nasul unde nu-mi fierbea oala? Acum o incurcasem rau de tot.
-Eu...ummm... am crezut ca e sirop si... am luat o gurita... sau una mai mare.
Spun incurcat caci imi era teama sa nu te superi pe mine, asta fiind ultimul lucru pe care mi-l doream. Numai de-as reusi sa ma abtin pana ce efectul avea sa treaca insa era al naibii de greu!



44Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 8:05 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Sesizand faptul ca se imbujorase nesiguranta crescuse considerabil, insa dorea sa creada ca i se pare. Cand il auzi, se ridica revoltat scaunul cazand de podea.
-Ce?! La naiba pustiule, ti-am spus foarte clar! Daca nu te avertizam spuneam si eu! Ce vroiai sa spun ca sa ma fac inteles: stii acolo este un drog?!
Intreba usor agitat, cand realiza ca ridica tonul muscandu-si buza inferioara. Isi duse mainile la nivelul tamplelor masandu-le si inchizand ochii.
-Acum ce ma fac cu tine? Daca as aduce-o pe Marrie.. insa.. in ce situatie ma pui! Acum spune-mi, ce sa fac cu tine? Ah?
Intreba la fel de nervos, nestiind cum sa se calmeze . Se apropie de el, ducandu-si o mana dupa gatul lui si una la nivelul genunchilor, luandu-l in brate si pasind inapoi spre camera.

45Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 8:09 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Imi las trist privirea in jos cand ma certi, nesuportand chestia asta insa o meritam. Insa nu aveam ce face daca firea mea era atat de dificila si faceam mereu opusul a cee ace lumea imi spunea. Eram doar un pusti, ce sa ceri unui pusti de 15 ani rasfatat? Inghit in sec cand imi simt mandria atat de intarita si corpul atat de fierbinte. Erau senzatii placute insa nu era un moment potrivit cand tu erai atat de nervos si numai din vina mea. Imi indrept ezitat privirea spre tine cand ma atingi, agatandu-ma de tine cand ma ridic, lasandu-ma purtat, apropierea trupurilor noastre agravandu-mi starea.
-Imi... pare... rau...
Spun printre scurte gemete, simtindu-mi obrajii cum ardeau.



46Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 8:14 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand il auzi constientiza faptul ca exagerase, insa n-avea cum altfel sa il faca sa sesizeze pe ce puse mana. Gemetele sale aveau efect si asupra lui Roger caruia respiratia ii devenise mai mult decat neregulata. Il intinse pe pusti pe pat, dupa care se aseza deasupra lui.
-Ma lasi ?
Intreba dupa care isi lasa degetele sa ii alunece pe corp, apasand usor pe mandria sa. Se pare ca avea oportunitatea sa o faca fara viol, starea pustiului impingandu-l pe acesta sa ii accepte oferta lui Roger.
-Sau vrei sa astepti pana va trece efectul, simtindu-ti trupul descopunandu-se datorita extazului?
Intreba, acum dorinta fiind si la Roger, in ciuda faptului ca hotarase sa nu se mai atinga de el.

47Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 8:17 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Ma las intins pe pat, privindu-te patrunzator in ochi. Dau negativ din cap la spusele tale, cuprinzandu-ti gatul cu mainile, sarutandu-te pasional si apasat pe buze pana ce am ramas fara aer.
-Nu mai... pot as-stepta. Fa c-ce vrei numai scapa-ma d-de asta.
Spun cu greutate, fiinhd de-acord cu dorintele tale, stiind ca avea sa fie placut, asta convenindu-mi. In plus nu vroiam sa ma descompun din cauza extazului! Tineam mult la corpul meu, nu eram enbun sa fac asta cand putea foarte usor sa o fac cu tine, acum ca si tu erai de-acord, in ciuda faptului ca spuneai ca iti placeau doar fetele.



48Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 8:24 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand vazu ca ii dase permisiunea , necesara acestui act, ii accepta sarutul, trecandu-si limba peste portiunea muscata anterior. Era o cu totul alta stare cand stia ca avea permisiune si nu trebuia sa il expuna unui alt viol.
-Bun baiat
Murmura, dupa care profita de faptul ca ii dase tricoul inainte jos si lasandu-si buzele printr-o serie de saruturi la sfarcul sau, muscandu-i-l usor si trecandu-si limba peste acesta. Clar numai avea cum sa se opreasca acum, mandria sa intarindu-se , blugii incomodandu-l. Se ridica la nivelul buzelor sale, sarutandu-i-le tandru si patrunzand cu limba in lacasul umed al pustiului, dorind sa profite de oportunitatea oferita. Cu o mana ii deschise blugii, strecurandu-si mana in boxerii pustiului si trecandu-si degetele peste mandria sa, simtindu-i-o la fel de intarita ca a lui. La urma urmei, cine il puse sa bea din sticla cand ii interzise?

49Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 11:27 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Gem usor cand buzele tale nu-mi lasau sfarcurile in pace, fiind atat de bine. Simteam mii de fiori in intreg corpul si nu erau deloc asemanatori cu cei de dinainte. Erau mai spaciali, cu mult mai placuti, si ma excitau si mai mult si nu era vina acelui drog, desi si el avea partea lui de vina in starea mea actuala. Ii raspund la sarut, desprinzandu-mi buzele ca sa-ti fac loc in gura mea, lasandu-te sa faci absolutul ce vroiai. Scap un geamat pe langa sarut cand imi atingi mandria, arcuindu-mi usor spatele, fiind al naibii de sensibil acum. Si totusi nu imi parea deloc rau ca bausem din drogul ala caci clipele astea erau foarte placute si aveam ocazia sa o fac si cu un tip exact genul meu.



50Boooring day - Page 2 Empty Re: Boooring day Sun Jul 24, 2011 11:37 pm

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand ii auzi gemetele, isi musca instinctiv buza inferioara, ranjind larg. Degeaba il certase, la urma urmei prostia sa l-a adus in patul lui Roger si nu el l-a fortat.In scurt timp ii cuprinse mandria in mana, miscandu-si-o lent , ritmul marindu-l in functie de timpul trecut. N-avea rost sa-l chinuie atat de rau, cand si corpul sau se incalzise considerabil.Isi lasa chipul sa urce de la abdomen inspre gatul sau, lasand dunga de saliva in urma si muscandu-l din cand in cand. Limba ii atingea atenta pielea, dorind sa savureze acel gust divin, sa asimileze acele clipe.
- Buzele tale..Corpul..le vreau
Murmura, retragandu-si mana pentru a-i da blugii jos, astfel avand libertatea necesara. In ciuda faptului ca el ii facuse acele vanatai, inca se afla deasupra pustiului intr-o ipostaza ca aceasta. Era amuzat de lucrul acesta, insa nu dorea sa spuna si nici n-avea de gand.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum