Forever young .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forever young .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Boooring day

2 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down  Message [Page 9 of 9]

201Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Sun Jul 31, 2011 7:02 am

Joshua Kage

Joshua Kage

M-am cuibarit imediat in bratele tale, zmabind larg. Era atat de bine sa fi tinut in bratele tale mari, sa simt caldura corpului tau ce-mi crea o stare de somnolenta acuta. La fel ca si tie, imi era somn si vroiam sa ma odihnesc ca apoi sa ma pot bucura cat mai mult de tine si de relatia noastra.
-Si eu te iubesc mult. Acum dormi, iar dupa ce ne vom trezi, am sa iti alint trupul cu al meu.
Chicotesc, gandindu-ma la o viitoare partida,adormind cat ai bate din palme.

202Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Sun Jul 31, 2011 7:09 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand il auzi, dadu pozitiv din cap, observand ca acesta adoramise inaintea sa. Zambi slab , dupa care isi inchise si el ochii, insa spre deosebire de Joshy, Roger n-avea acelasi succes in ceea ce priveste somnul. El niciodata nu putea dormi cand isi dorea, dovada fiind aceasta zi. Se ridica din pat, invelind trupul micutului , dupa care iesi se aseza pe scaun langa patul sau, privindu-i chipul. Era inocent chiar si cand dormea; atat de adorabil.Isi lasa capul inclinat pe spate, muscandu-si buza inferioara, apoi sprijinindu-si pbrazul in mana stanga. Era atat de frumos cand dormea, cand era treaz, cand manca, in orice postura posibila. Nu exista comparatie, in ochii lui Roger, acesta gasindu-l perfect din toate privintele. Se ridica de pe scaun,incepand sa se plimbe prin camera, pana intr-un final cand se hotara sa fumeze. Rabateaza usor termopanul, dupa care isi aprinse o tigara sufland aerul afara. Nu dorea sa faca nimic sa-l trezeasca, motiv pentru care actiona totul in liniste.

203Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Sun Jul 31, 2011 8:30 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Imi vedeam linistit de somnul meu, de visele mele atat de dulci din care tu nu lipseai. As fi dormit tot timpul daca asta insemna sa te visez, insa, acum cand puteam avea parte de tine in viata reala, nu avea rost aceasta dorinta. Stateam nemiscat insa mirosul de spital ce se impregnase in pielea mea incepea sa ma deranjeze la culme. Dormisem cateva ore bune, nu stiu sigur cate anume, intr-un final deschizandu-mi lenes ochii. Privesc in jur, observand ca nu mai erai langa mine, panicandu-ma putin. Ma ridic in sezut, frecandu-mi copilaros ochii, cautandu-te apoi adormit din priviri.

204Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Sun Jul 31, 2011 8:43 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Faptul ca timpul trecea fara vreo permisiune, era ceea ce provoca melancolie intr-o asemenea panorama.Trase puternic fumul in piept, lasand plamanii sa il inhaleze avand singura intentie de a ramane treaz. De fiecare data avea probleme cand venea vorba sa doarma si asta nu tinea de vreun cosmar anume; deoarece asta nu avea.Arunca in cele din urma tigara afara, la fel si fumul ce ramasese in el, dorind sa il elibereze treptat. Vazanad ca trecuse o ora fara ca pustiul sa se agite sau sa dea semne ca se va trezi, se indrepta spre usa ducandu-se in bucatarie. Se aseza pe unul dintre scaune, lasandu-si spatele de spatar si corpul inclinat , mulandu-se pe scaun. Isi duse antebratul deasupra ochilor, intunericul linistindu-l. Nu stia si n-a stiut niciodata ce vroia defapt, avand in vedere ca niciodata nu s-a multumit cu ceea ce avea. Acum, privea altfel, avand in vedere ca in sfarsit se simtea iubit si el, iubea la randul sau. Isi musca discret buzele, dupa care se ridica, dorind sa astepte ca pustiul sa se trezeasca. Se reintoarse in camera, vazandu-l oarecum treaz si privi ceasul. Se pare ca minutele pe intuneric erau simple ore, pe care nu leluase in considerare.
-Ce faci micutule?
Intreba, dupa acre afisa un zambet slab inclinandu-si capul intr-o parte.Astfel dorea sa se trezeasca si sa adoarma mereu: alaturi de prezenta sa.

205Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Sun Jul 31, 2011 8:51 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Mi-a fost teama ca ai pelcat si ca m-ai parasit atunci cand nu te-am vazut insa m-am linistit imediat ce te-am vazut. Am zambit larg, somnolenta mea disparand treptat atunci cand ti-am admirat chipul, trupul bine cladit pe care-l adoram atat de mult. Mi-am intins oasele amortite, ciufulindu-mi parul intr-un mod copilaresc, intinzandu-ma in pat, pe spate, stand ca si cum as fi fost rastignit.
-Super bine acum ca ai venit tu. Am crezut ca ai plecat si m-ai lasat singur cand m-am trezit si nu te-am vazut.Ah, dar tu n-ai dormit?
Intreb ridicandu-ma instantaneu din nou in sezut, privindu-te confuz. Nu pareai deloc odihnit, clar ca nu dormisei ins anu intelegeam de ce. Oare oi fi sforait, sau am vorbit prin somn ceva ce te-a deranjat, sau nu ai avut tu somn?

206Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Sun Jul 31, 2011 8:59 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Reactiile sale de copil, inocenta lui, naivitatea de care a dat dovada inca de la inceput, au fost cele componente pentru ca el sa se indragosteasca de Joshy. Acum ca trupul ii era incalzit de sentimente, totul era atat de diferit, insa similar iluziei create de trecut. Se apropie de el fara sa zica nimic, dand pozitiv cand il auzi.
-Am dormit ceva timp.
Spuse , stramabnd din buze si lasandu-se la nivelul chipului sau, sarutandu-l pe buze. Regasea acea senzatie placuta in saruturile aplicate, in aroma intiparita pe propria piele, in contactul dintre trupurile sale, conexiunea.
-Tu cum ai dormit? Mai ai probleme la mana?
Intreba, dupa acre ii ridica mana usor si ii saruta incheietura, coborand catre degetele sale atingandu-i varfurile cu buzele.Nu vroia sa ma dea dovada de brutalitate indiferent de ceea ce se intampla. Acum invatase un cu totul alt ritm, o alta tonalitate; mai dulce, mai calda decat cealalta ce provoca doar melancolie si repulsie.

207Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Sun Jul 31, 2011 9:04 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Iti accep bucuros sarutul, raspunzand pasional. Nu mai mai puteam satura ele, le adoram si devenisem dependent. Tu-mi erai noul meu drog, elixirul vietii si sensul ei. Lumea mea se invartea in jurul tau, iar daca vei pleca, acea lume se va prabusi dureros iar intunericul va cadea pe veci. Trag puternic aer in piept cand sarutul lua sfarsit, zambind cald, fericit ca iti pasa atat de mult de mine si de sanatatea mea.
-Mai bine de-atat n-as fi putut dormi, iar mana mi-e bine. Nu mai ma doare.
Ma gata de gatul tau, luand o moaca de copilas inocent, dragut pana la culme, privindu-te cu ochi mari.
-Rooogyyy, vleau sa fac baie si mi-e lene sa melg. Ma duci tu?
Imi folosesc vocea de copilas, arma pe care ma puteam baza de fiecare data cand vroiam ca dorintele mele sa fie indeplinite. In plus chiar vroiam sa fac baie, insa vroiam s-o fac impreuna cu tine.

208Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Sun Jul 31, 2011 9:13 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Mentinuse cateva minute zambetul, dupa care isi trecu limba peste buza, muscandu-is-o usor ca ajutorul dintilor, in special al caninului. Cand ii auzi cererea, dadu pozitiv din cap. Dupa cuma spus, dorea doar sa se bucure de moment, sa traiasca prezentul si sa-si cladeasca un viitor cu mult mai bun decat avuse pana acum. Dorea sa se gandeasca la viata sa ca la un lucru usor de divinizat si nu doar o piedica, un blestem al unei a doua sanse.
-Desigur scumpele.
Spuse, dupa care il lua similar altor dati, luandu-l tandru de dupa gat si zambindu-i la fel de cald.
-Cum te-as putea refuza, cand tu esti sensul non-sensurilor remarcate de mine, de persoana mea?
Intreba retoric, dupa care pasi spre baie, privindu-i trasaturile chipului.Asta deja era o schimbare majora, insa stia ca astfel era atunci si acum, cu Joshy. Dorea sa se aventureze din nou, sa afle adevaratul rol al iubirii si nu doar sa traiasca si sa se hraneasca din ura sa si a celorlaltora.Deschise usa la baie, dupa care il lasa jos aratandu-i prosopul din dreapta sa.

209Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Sun Jul 31, 2011 11:18 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Am ranjit larg, lasandu-ma carat pana la baie. Ce-si putea dori un pusti lenes ca mine mai mult de-atat? In bratele tale puternice nu-mi era frica ca voi cadea, aveam incredere in tine si ma simteam in siguranta. Nu ma mai simteam singur decand cu tine, lumea mea a capatat o noua culoare, un nou sens decand tu ai intrat prin efractie in ea, facandu-ma cea mai fericita persoana din cate au existat. Te ascult atent, ca intotdeauna, insa neintelegand absolut nimic. Vorbeai prea pompos pentru mintea mea inca tanara. Ma sprijin in picioare atunci cand m-ai pus jos, privind spre prosopul indicat, apoi usor trist spre tine, prinzandu-te de marginea tricoului.
-Nu faci baie cu mine?
Intreb pe un ton mai mult rugator, neavand chef sa fac singur baie. In plus, mintea mea perversa se incurca in tot felul de ganduri si m-ai lasat neterminat de-atunci de la magazinul de haine. Nu era deloc frumos din partea ta si vroiam sa te revansezi acum.

210Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Mon Aug 01, 2011 12:30 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Il privi usor nedumerit cand ii prinse marginea tricoului, afisand acea expresie trista.Asta pana in momentul in care ii auzi intrebarea, ranjind larg si perveres. Pustiul acesta nu avea niciun gram de inocenta, si totusi astfel parea si asa il considera si Roger. Conceptia sa era de neclintit cu privire la Joshty.
-Bine micutule. Vom face amandoi baie.
Spuse, dupa care se apropie de el, lipindu-i corpul de a-l sau si sarutandu-i fugitiv buzele cat sa creeze un sarut fugitiv. Isi lasa mainile sa ii alunece pe corpul pustiului, ducandu-le pe marginea blugilor si indepartandu-i usor.
-Te iubesc asemenea maniei mele pentru perfectiune.
Murmura fara a constientiza, dupa care se indeparta, dandu-si jos tricoul si expunand acelasi piept, abdomen: tatuajul era vizibil la fel si restul accesoriilor.Scapa si de blugi in scurt timp, dupa care il privi cu o coada a ochiului pe pusti

211Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Mon Aug 01, 2011 1:14 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Am zambit larg cand ai fost de-acord sa faci baie cu mine, multumit de raspunsul tau, fiind exact cel pe care-l asteptam. Mi-am pus mainile pe pieptul tau cand ai conceput acel sarut fugitiv, privind cum imi dadeai blugii jos. M-am inrosit usor cand ai spus acele cuvinte, acel compliment ca sa zic asa. Deci chiar erai obsedat de perfectiune, nu? Banuiam eu. Oricum, nu conta asta, ci conta doar ca:
-Si eu te iubesc, mai mult decat ma iubesti tu pe mine.
Chicotesc amuzat, apropiindu-ma de cada caci nu aveam chef de dus. In plus, aveam nevoie de multe esente parfumate ca sa scap de mirosul de spital ce ma inconjura. Doamne, nu mai aveam sa calc in locul ala mult timp de-acum incolo. Numai cand ma gandeam la el imi provoca greata.
-Ce esente pentru baie ai?
Intreb intorcandu-ma cu fata la tine, admirandu-ti perfectul corp, muscandu-mi lasciv buza inferioara.

212Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Mon Aug 01, 2011 1:43 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Expuse acelasi zambet, tipic lui, dupa care se dezbraca in totalitate, fiecare articol vestimentar fiind pus neglijent pe dulapiorul de langa chiuveta. Isi trecu din nou limba peste canini, intrebarea sa fiind una dificila pentru Roger.
-Pai nu stiu. Nu prea stau pe acasa, motiv pentru care fac baie la hotel; bineinteles, diferite hoteluri. Corpul meu trebuie mentinut si nu ar suporta aceeasi camera zilnic. Insa alaturi de tine, sigur voi face o exceptie ceva timp, pana ne vom muta in cealalta.
Spuse, dupa care ii arata esentele stramband din buze. Nu era un adept al propriei case, insa tinea mult prea mult la pusti pentru a merge din nou prin hoteluri.
Astea sunt o parte. Cred, cel mai probabil, mai aveam esente prin camera. Alea sunt aduse din alta parte, de aceea nu le lasam pe aici. Nu suportam sa se atinga cineva de ele.
Murmura, dupa care se apropie de el, imbratisandu-l pe la spatele si lasandu-si mainile sa i se plimbe pe corpul acestuia.

213Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Mon Aug 01, 2011 2:32 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Te-am ascultat atent, privind spre sticlutele aratate. Le analizez din priviri, stramband din gura caci niciuna nu era de trandafiri sau, preferata mea, de crini imperiali. Nu suportam alte esente caci corpul meu era obisnuit doar cu cele doua. Imi indrept privirea spre tine cand aud ca mai aveai si in camera, insa unde anume le tineai in camera? Oftez usor, intorcandu-ma cu fata la cada, dand drumul apei sa curga, mai fierbinte caci asa imi placea mie si puteam sta mai mult.
-Ai pomenit de alta casa... mai exact, cate case ai in total? Si de ce sa nu ramai aici? Ai o casa foarte frumoasa, nu ar fi pacat sa te munti din ea?
Intreb usor confuz, privind cum apa curgea in cada. Nu eram adeptul mutarilor fregvente; cand imi placea o casa/apartament, nu ma mai mutam nici mort. Te privesc cu coada ochiului cand ma iei in brate, simtindu-ti mainile ce-mi explora intreg corpul. Ranjesc in coltul gurii, indreptandu-mi spatele.
-Nu mai ai rabdare, scumpule?

214Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Mon Aug 01, 2011 2:48 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand ii auzi intrebarea, ii musca pielea de la nivelul gatului usor, observand semnul pe care i-l facuse in actul anterior. Isi trecu limba peste portiunea respectiva, lasandu-si varfurile degetelor sa ii atinga organul. Isi presa organul de posteriorul acestuia, dupa care lasa o mana sa i se ridice pana la nivelul sfarcului drept, apasand usor , dupa care strangandu-i-l intre doua degete.
-Am multe. Am facut cunostiinta cu lumea asta cu mult timp in urma. Si privind a doua intrebare, cu siguanta rabdarea nu e trasatura principala a caracterului meu.
Adauga grabit dupa care isi schimba traiectoria, lasand o dara de saliva pe spatele acestuia, in dreptul coloanei vertebrale.Il adora iar asta ii dauna starii de calm, ajungand in pragul extazului.
-Te ador..
Murmura, dupa care ii musca pielea pe alocuri, astfel incat sa se ridice din nou pana la nivelul gatului sau. Respiratia rece a lui Roger isi gasea sfarsitul doar pe pielea lui Joshy.

215Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Mon Aug 01, 2011 2:54 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Mi-am muscat buza inferioara cand te-ai legat iar de gatul meu, amintindu-mi de groaznicul semn pe care mi-l facusei in locul ala, abia dupa ce l-ai atins. Nu era problema, odata ce era facut de tine era totul ok. Inghit in sec, atingerile tale trezind in mine mii de fiori atat de placuti, ce ma excitau la culme. Am simtit organul cum se intarea din ce in ce mai mult, mainile tale ce-mi cutreierau pieptul, mandria ta ce imi presa fundul, toate lucrurile astea grozave ce ma faceai ca nici eu sa nu mai am rabdare.
-Roger... mai asteapta putin. N-nu vreau s-o fac cu tine mirosind asa urat.
Spun ingreunat, scapand cateva gemete scurte cand limba ta trasa acea dara de saliva pe spatele meu, facandu-mi pielea de gaina. Stiam ca te pricepeai sa scoti untul din mine insa de ce trebuia sa o faci mereu atat de repede si de usor?

216Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Mon Aug 01, 2011 3:03 am

Rouge Roger

Rouge Roger

A fost de acord cu cerinta sa, fiindu-i greu sa il refuze. Se indeparta putin, insa nu inainte de a-si mai trece o data limba peste locul muscat de la nivelul gatului. Isi musca subtil buzele dupa care isi indrepta spatele , inchizandu-si ochii.Asta era viata pe care si-o dorea: alaturi de iubitul sau.
-Desigur.
Se conforma, incepand sa rada. Nu era de ceea ce spuse, ci de propria schimbare ce acum iesise la iveala. Inainte, nici nu putea cuvantul "stop" in vocabularul sau limitat,iar acum cand era pe culmea extazului se oprea. Era ciudat insa facuse asta datorita pustiului.
-Ma voi resemna daca ma saruti.
Adauga, dupa care se duse in fata sa, concepand un sarut. Desigur, niciodata nu isi respecta cuvantul, uitand asa zisele promisiuni. Isi lasa mana pe organul acestuia, miscandu-si-o intr-un ritm alert,treptat acesta devenind tot mai repede.Dorea sa il chinuie si pe el, nu doar Roger sa aiba de suferit.Isi retrase mana in scurt timp, ranjind pe larg.
-M-am oprit dupa cum ai spus.

217Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Mon Aug 01, 2011 3:09 am

Joshua Kage

Joshua Kage

AM rasuflat usurat atunci cand te-ai oprit, fiind ttusi surprins. Nu as fi crezut ca intr-adevar te vei opri, insa se pare ca ma inselasem. Te schimbasei sau mi se parea mie? Zambesc cald, dand afirmativ din cap cand iti aud cerinta. Ma apropii de tine, punandu-mi mainile pe pieptul tau, rapsunzandu-ti pasional la sarutul tau atat de dulce si mult ravnit. Stiai cum sa saruti si adoram chestia asta. Pe deasupra mai erai si bun la sex, si pervers asa cum imi placea mie; intr-un cuvant ''perfect''! Maresc ochii cand incepi sa te joci cu mandria ta, oprind imediat sarutul, indepartandu-ma putin de tine.
-Nu-i corect! Nu te-ai oprit deloc, si-acum m-ai excitat si mai mult! Asteapta aici pana ma intorc si s anu te prind ca mai faci ceva sau planuiesti ceva. Opreste apa.
Spun autoritar, ducandu-ma in camera dupa esente.

218Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Mon Aug 01, 2011 3:22 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Il asculta, motiv pentru care nu planuia nimic, cu toate ca gandul sau procesa multe imagini erotice si nu numai asta. Isi trecu limba peste buze, stiind ca se excitase. Se duse spre chiuveta, dand drumul apei reci si ducandu-si mainile sub jetul de apa. Isi trecu palmele pe intreaga suprafata a fetei, stiind ca este cu mult prea ridicata temperatura corpului sau pentru a se stapani.
-La naiba!
Murmura, sprijinindu-se de marginea chiuvetei si muscandu-si indiscret ambele buzele, trecandu-si limba peste ele. Asta clar era o pedeapsa mult prea crunta de la cel ce ii acordase o a doua sansa.
-Roger,Roger..
Isi repeta numele usor ironic, faptul ca se excitase atat de repede avand in motiv intemeiat. Cel ce era inclus intr-un act sexual era si Joshy, nu doar un pusti obisnuit, ci chiar iubitul sau.

219Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Mon Aug 01, 2011 3:28 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Intr-un final gasesc esentele, si o gasesc chiar pe cea de crini. Zambesc larg, fiind foarte fericit acum la gandul ca aveam sa miros divin. Iau sticluta si ma intorc in baie, privindu-te scurt, chicotind usor. Apa rece nu era prea buna acum, nu-i asa? Torn dine senta in apa, amestecand-o cu mana, simtind imediat mirosul feeric ce ma facea sa prind roseata in obraji. Absolut puuurfect! Ma asez pe marginea cazii, privindu-te provocator, ranjind malefic. Cred ca te tinusem cam mult pe jar asa ca era timpul sa ma revansez. Adopt un aer pervers insa si inocent, excitat cum numai eu stiam sa fac asta. Imi duc un deget pe buze, privindu-te rugator cu ochi-mi mari.
-Rooogggyyy... mi-e cald si e numai vina ta. Imi arde corpul si mandria mea nu sta locului. Vezi?
Intreb atingandu-mi varful mandriei cu varful degetului aratator de la mana stanga, fiind rosu in obraji, un rosu absolut adorabil. Macar acum te lasam sa faci tot ce vroiai avand in vedere ca eram intr-o dispozitie buna din nou ca gasisem esenta mea preferata.

220Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Mon Aug 01, 2011 3:38 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand vazu ca se intoarce ca o esenta, ridica o spranceana, acestea avand ca scop in a-i trezi simturile lui Roger, sau cel putin, asta se intampla de fiecare data.Se apropie de acesta cand ii auzi remarca, ducandu-si doua degete pe barbia sa pentru a-i ridica chipul si pentru a-l saruta. Cealalta mana si-o lasa pana la nivelul mandriei sale, trecandu-si varfurile degetelor si asta doar pentru a-l chinui putin.
-Pai si cred ca ar trebui sa facem ceva in privinta asta.
Murmura, dupa care isi duse ambele maini in jurul taliei sale si ridicandu-l astfel incat sa ii inconjoare talia cu picioarele.
-As fi preferat acum pianul.
Spuse, insa constientiza ca nu era comod pentru el sau cel putin, asta credea. Isi lasa o serie de saruturi pana la nivelul gatului, coborand pana la sfarcul drept, trecandu-si limba peste acesta si muscandu-i-l usor. Il adora, ii iubea tenta din orabji si tot ce tinea de el

221Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Tue Aug 02, 2011 3:08 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Ranjesc lar, satisfacut de faptul ca nu ma refuzasei. Cine ar fi nebun sa faca asta, totusi? Cand aveai in fata ta un pusti atat de dragut si de dornic sa-ti satisfaca toate dorintele trupesti, cum putea cineva sa reziste la o asemenea invitatie? Ti-am raspuns la sarut, tresarind usor cand ai inceput sa-mi tachinezi iar mandria, privindu-te atent. Ma agat de tine cand ma iei pe sus, cuprinzandu-ti mijlocul cu picioarele, stand foarte comod asa, stiind ca n-aveai sa ma scapi. Te privesc confuz in legatura cu faza cu pianul, neintelegand absolut nimic. Iti placea sa o faci pe pian sau ce? Las chestiunea asta de-oparte, fiind neimportanta, concentrandu-ma mai mult pe ce avea sa urmeze. Imi musc buza inferioara cand buzele tale carnoase si moi imi atinse gatul, coborand spre sfarcul meu, facand astfel incat sa ma excit din ce in ce mai mult, scapand cateva gemete scurte. Ranjesc pervers, trecandu-mi o mana prin parul tau moale si fin, adorand tot ce avea legatura cu tine.
-Mmmm... iar esti rau si ma tachinezi. Rogy, te vreau mult, vreau sa te simt adanc in mine, cum intrii repede si brutal, vreau sa ma faci sa-mi pierd controlul, sa ma pierd in placere. Ah, te iubesc atat de mult incat simt ca o voi lua razna.

222Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Tue Aug 02, 2011 3:30 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Ranji in momentul in care il auzi, indepartanu-si putin chipul astfel incat sa il priveasca.Era adorabil cu tenta in obraji, in momentul in care vorbea, cand il privea. Cu ajutorul mainilor il ridica usor sarutandu-l de la muchia maxilarului pana la abdomen. Isi trecu limba in jurul buricului, dupa care il musca pe-alocuri.
-Si eu te vreau la fel de mult pustiule.
Spuse,dupa care reveni la nivelul buzelor sale, muscandu-i-le atent, dupa care sugandu-i-le tandru. Adora sa-l vada intr-o astfel de ipostaza, sa-l simta,sa-i guste aroma.
-Te iubesc
Murmura, dupa care isi trecu limba peste lobul urechii sale drepte, inclinandu-si capul pentru a i-l putea musca.Isi lasa o mana sa ii coboare pana la membrul acestuia, miscandu-si mainile pe el si inchizandu-si ochii. Era atat de bine cand stia ca intretine un act sexual cu persoana iubita! Isi trecu limba peste canini, suflandu-i aerul rece pentru ca pielea lui sa il simta.

223Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Tue Aug 02, 2011 3:36 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Mi-am inchis scurt ochii cand buzele tale nu se opreau din a-mi explora intregul corp, fiind atat de placut. Imi simteam temperatura crescand cu mult peste normal, flacara dragostei pe care ti-o purtam arzand neobosit in sufletul meu, vesnic. Cuvintele tale ma imbatau si ma faceau sa-mi pierd controlul. Nu as fi crezut niciodata ca voi ajunge atat de dependent de cineva, insa ma bucuram ca tu erai acela. Tu stiai cum sa ma tratezi, cum sa te comporti cu mine ca sa ma simt ca un adevarat print rasfatat, si apreciam foarte mult asa. Gem scurt cand si des cand incepi sa-ti misti mana pe mandria mea, muscandu-mi lasciv buza. Intr-un fel ma saturasem ca numai tu sa ma faci sa ma simt bine; venise si randul tau sa te bucuri de ceva placut. Te opresc din orice actiune, coborand din bratele tale. Ma asez in genunchi in fata ta, ranjind in coltul gurii, cuprinzandu-ti mandria in mana me,a incepand s-o frec.
-Shhh, nu vreau sa aud nimic, doar stai linistit.
Iti sarut varful mandriei, trecandu-mi de cateva ori limba peste acesta, cuprinzand-o in gura. Nu o mai facusem pana acum, insa asta nu insemna ca nu ma pricepeam. Vazusem destule filme pentru adulti asa ca stiam cum sa fac chestia asta perfect, imitand miscarile fetelor.

224Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Tue Aug 02, 2011 3:49 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Gemetele sale il excitau, devenind o melodie dura pentru starea lui Roger. In momentul in care cobora din bratele sale,il privi suspicios, neintelegand de ce reactionase astfel. Cand isi simti mandria cuprinsa intre buzele pustiului, scoase un geamat ascutit, lasandu-si mainile pe capul acestuia, prinzandu-i cateva fire de par intre degete. Ar fi vrut sa intervina iar, insa de data asta nu-si mai gasea puterea necesara. Isi lasa capul pe spate, muscandu-si buza inferioara pana cand culoarea i se intensificase devenind un rosu aprins.
-L-la dracu' Joshy!
Murmura cu dificultate, dupa care isi incorda fiecare muschi. Isi trecu subtil limba peste buze, simtindu-si corpul invadat de o temperatura mult prea ridicata.
-Vi-vino aici!
Murmura, lasandu-se la nivelul sau dupa care concepuse un nou sarut, dorind sa isi calmeze si sa-si mentina temperatura.

225Boooring day - Page 9 Empty Re: Boooring day Tue Aug 02, 2011 3:56 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Iti sugeam mandria asemenea unei acadele, avand un gust chiar bun. Acea caldura ce se imprastia in gura mea, era ceva nou insa sigur ceva ce as mai face-o si cu alte ocazii. Atata timp cat erai tu, nu ma deranja deloc, ba chiar ma simteam bine cand vedeam si auzeam cat de placut era actul meu pentru tine. Imi miscam si mana de-a lungul mandriei tale odata cu gura, oprindu-ma atunci cand m-ai sarutat. Desi ti-am acceptat sarutul, te priveam confuz, neintelegand de ce ma opreai de fiecare data. Urai sa fac asta? Insa era imposibil, asa ceva era placut la culme si nimeni nu se dadea la o parte. Cand sarutul lua sfarsit, trag puternic aer in mine, lasandu-mi privirea in jos.
-Nu inteleg de ce ma opresti de fiecare data cand iti fac asta. Te deranjeaza chiar atat de mult?
Intreb pe un ton chinuit de asemenea intrebari. Pana la urma aveam eu sa te invat si cu asta. Era un lucru ce facea partidele mai placute si te starnea mai mult.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 9 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum