Forever young .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forever young .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Boooring day

2 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Message [Page 6 of 9]

126Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 4:36 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand il auzi, il privi neintelegand cine e Ash si nici importanta sa. Dadu indiferent din umeri, stramband din buze.
Daca ii stii numarul iti dau telefonul meu sa-l suni.
Murmura dupa care isi scoase blackberry-ul din buzunar si i-l intinse, in caz ca-l stia sa i-l ia din mana. Cand isi aminti de mesaje il retrase stergandu-le si inmanandu-i-l din nou.Nu stia de ce reactionase astfel, insa se simtea cu mult mai bine ca sterse mesajele, din moment ce stia ce contineau, despre ce este vorba in ele.
-Si pe langa asta, cine e Ash ? Cati ani are?
Intreba zambind in coltul buzelor, dupa care tusi.Inchise ochii obosit, mana fiindu-i inca intinsa in caz de orice posibilitate.

127Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 4:40 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Iau telefonul can mi-l intinzi, fara sa-mi pese de altceva: de ce marca era, ce era in el, ce mesaje sau alte chestii de-astea. Incerc sa-mi amintesc numarul, blestemand in gand lipsa mea de memorie, ins ami-l amintesc in cele din urma. Imi indrept privirea spre tine cand pui intrebarile alea, zambind cald.
-Prietenul meu, si cel ce se va ocupa de petrecere. Adica el chiar se pricepe la chestiile astea si stie exact cum vreau sa fie petrecerea mea, si a zis ca se supara daca nu-l las ca macar odata sa se ocupe el de aranjamente, asa scutindu-ma si pe mine de alte eforturi. Si are 24.
Dupa ce ams cris numarul, il apelez, asteptand sa-mi raspunda, incepand sa vorbesc cu el si sa-i explic.


128Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 4:48 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand il auzi, brusc atitudinea sa se schimba devenind usor crispat datorita unui sentiment de gelozie. Inseamna ca tipul era mai mare chiar si decat el , lucru ce nu era in avantajul sau.
-La naiba.
Sopti, stramband din buze, strangand cu putere volanul incercand sa se calmeze. Problema lui era foarte usoara: in sfarsit reusi sa scapa de alte sentimente, sa se indragosteasca de altcineva si nu de aceeasi tipa, iar acum risca sa il piarda si pe el. Isi inchise ochii, muscandu-si agitat buzele dupa care opri in fata unui magazin de haine. Avea nevoie si el de articole vestimentare noi. Deschise portiera pustiului tacut, in caz ca vorbea cu acel Ash sa nu-l deranjeze, intinzandu-i mana. Vroia sa ii cumpere si lui haine, cu toate ca ii spusese ca avea .

129Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 4:53 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Ti-am curpins mana cand mi-ai intins-o, coborand din masina, terminand apoi sa vorbesc cu Ash. Ma lipesc iemdiat de tine, imbratisandu-te strans, groaznic de fericit.
-Merci ca mi-ai dat sa sun.Acum ca se va ocupa Ash, voi avea mai mult timp sa stau cu tine. Nici nu vreau sa-mi imaginez ca voi fi prea ocupat ca sa nu stau in preajma ta. A spus ca va veni mai incolo sa vada unde va fi petrecerea.
M aintind pana la tine, sarutandu-te scurt pe buze, observandu-ti schimbarea.



130Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 5:00 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Ii raspunse la imbratisare, la fel si la sarutul conceput de acesta , fiind partial d-acord cu ceea ce a spus. Nu i-ar placea nici lui sa fie ocupat si sa n-aiba timp de el.
-De unde il cunosti pe Ash?
Intreba la fel de crispat ca inainte, intrand in magazin. Isi cauta acelasi stil de pantaloni -skinny- de culoare verde si un tricou rosu pe care sa-l poata asorta. Insa daca era petrecerea lui, ar trebui sa arate mai bine decat in restul zilei.
-Scumpule te poti uita si tu , deoarece am de gand sa-ti cumpar si tie niste haine.
Spuse sigur pe sine, luand un tricou larg alb, o vesta de culoare gri si niste blugi rosii. Se pare ca inversase culorile, insa la varsta sa inca nu se putea considera batran, sau cel putin nu in comparatie cu alte persoane.
-Cum crezi c-ar arata?

131Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 5:05 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Te urmez in magazin privind in jur. Cate haine super puteau sa fie aici. Trebuia sa memorez drumul si magazinul ca sa stiu unde sa vin cand voi vrea sa imi cumpar haine.
-L-am cunoscut la o petrece de-a unui prieten, el ne-a facut cunostinta si de-atunci umblam mai tot timpul impreuna, asta cand nu e ocupat cu munca lui. E super de treaba, o sa vezi, iti va placea sigur de el.
M auit atent la lucrurile pe care le-ai ales, avand gusturi foarte bune. Te privesc surprins, dand negativ din cap.
-Nu e nevoie sa-mi cumperi nimic, am acasa haine noi, in plus ai cheltuit destul cu mine astazi, nu vreau sa profit mai mult de-atat. Si sunt sigur ca iti va sta super, haide, probeaza!
Te trag dupa mine pana intr-o cabina, avand noroc ca era foarte mare si incapeam lejer amandoi.


132Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 5:12 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand il auzi dori sa ii intoarca fiecare cuvant, soptindu-i sa nu-l contrazica. Nu punea niciodata accent pe bani, ci doar pe consecinte, urmari. Cand il tras in cabina zambi larg, mergand dupa el. Il saruta pe gat,intre timp tinand hainele intr-o mana. Ii sopti un "rawr" apasat, dupa care se intoarse spre oglinda. Dorea sa se vada imbratisati, sa ii observe reactiile.Ridica o serie de saruturi pana la nivelul lobului acestuia,pe care il musca grijuliu.
-Sa vedem hainele.
Murmura, dupa care ii dase drumul, dandu-si jos tricou si expunandu-si tatuajul la vedere, la fel si pierce-urile din sfarcuri la care avea de gand sa renunte, asta in caz ca se plictisea in curand de ele. Isi dadu si blugii actuali jos, ramanand in boxeri si privind noile haine

133Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 5:16 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Cand m-ai sarutat pe gat am simtit mii de fiori in intregul corp, ranjind larg, intrebandu-ma cat de tare ar fi s-o facem aici, cand aveam dita mai oglinda. Doamne, ce ganduri perverse puteam sa am, insa nu aveam ce face, mai ales cand mi-ai muscat si lobul urechii. Cand observ ca ai incetat, stramb din gura dezamagit si ma dau mai in laturi ca sa nu-ti stau in cale, privindu-ti cu atentie corpul perfect, observand abia acum ce aveai in sfarcuri, chicotind amuzat.
-Cred ca te-a durut mult cand ti-ai bagat alea in sfarcuri.
Spun frecandu-mi sfarcurile, parca simtitnd eu durerea de pe acum, dand repede engativ din cap ca sa scap de sentimentul asta, continuand sa-ti admir trupul de care ma indragostisem atat de mult.



134Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 5:23 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Incepu sa rada cand il vazu, dand negativ din cap. Nu il duruse prea tare, sau cel putin nu astfel cum credeau toti.
-Ei bine, nu se aseamana cu alte dureri.Sunt adverse si in acelasi timp similare
Murmura, dupa care il trase aproape de el. Stia ca pustiul era mai pervers decat el si restul persoanelor la un loc, de aceea simtea nevoia de a-i simti din nou pielea, trupul atingandu-l pe-al lui.
-Oglinda nu poate minti cand sa recunoasca ceva frumos, iar tu scumpul meu, nu esti exceptie
Murmura,dupa care isi ridica mana pana sub tricou pustiului, trecandu-si varfurile degetelor peste unul dintre sfarcurile lui, apasand usor.

135Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 5:27 am

Joshua Kage

Joshua Kage

In ciuda spuselor tale, tot credeam ca doare mult insa ma gandeam cum mi-ar sta mie cu astfel de lucruri in sfarcuri, fiind destul de amuzat. Ma las tras spre tine, privindu-te confuz, rosind usor la spusele tale. Chicotesc rautacios cand vad ceea ce faceam, zambind fermecator.
-Si eu care credeam ca sunt singurul pervers de-aici.
Imi trec limba peste buze, lasandu-mi corpul in voia dorintelor tale, stiind ca asta va fi ceva nou si super pentru mine. In plus, te pricepeai atat de bine sa ma aduci in culmile extazului incat devenisem atat de dependent de tine.

136Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 5:33 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand il auzi, dadu negativ din cap, stiind ca nu este posibil ca un om sa nu incerce limitele perversitatii. Il musca de gat, lasandu-i o mica urma rosiatica, sugandu-i pielea de la nivelul acelui posibil semn.Ii ridica usor tricoul, lasandu-i-l langa hainele sale si lasandu-si limba sa ii atinga pielea dea-ntregul coloanei vertebrale. lasand o dara de saliva in urma. Se ridica din nou cu ajutorul unei noi serii sa saruturi, inchizandu-si ochii.
-Esti atat de frumos, adorabil.
Ii sopti, dupa care isi trecu limba peste lobul urechiilui, muscandu-i-o usor.Isi duse ambele mainile in jurul taliei sale, el fiind in spatele pustiului doar pentru ca acesta sa se poata privi in oglinda. Il deschise la blugi, stracurandu-si mana pana la nivelul boxerilor, trecandu-si varful degetelor peste materialul respectiv, deasupra mandriei sale.

137Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 5:38 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Inghit in sec, incepand sa ma inrosesc la fata, atingerile tale, saruturile tale fiind atat de placute. Strang usor din ochi cand ma musti, stiind ca ala era cu siguranta un viitor semn, mai ales ca mai si sugeai locul ins anu ma deranja deloc atata timp cat erai tu. Mi-am muscat lasciv buza inferioara cand ai coborat cu limba pe coloana mea, neintelegand cum de stiai sa ma exciti atat de repede. Ma privesc stanjenit in oglinda, observand cat de mult ma bucuram de clipele astea, ranjind larg. Cand devenisem atat de pervers nu stiam ins anici ca-mi pasa, placandu-mi ceea ce vedeam. Observ ca ti-ai strecurat mana in boxerii mei, arcuindu-mi usor spatele de excitare cand incepusei sa ma tachinezi.
-Dar stiu ca iti face placere sa ma vezi asa.
Chicotesc rautacios, trecandu-mi limba peste buze.


138Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 6:11 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Ranj larg si pervers, dand pozitiv din cap. Intr-adevar,n-avea de ce sa minte; ii placea sa il vada asa, devenise dependent dupa gustul sau, atingerile sale si tenta din obraji pe care doar el o putea avea dupa parerea lui Roger.
-Si estoy enamorada o si solo me gusta ..no se, pero me encanta!
Murmura, aratandu-si adevarata origine. Isi iubea limba materna si n-ar fi schimbat-o pentru nimic in luma. Isi strecura in cele din urma mana in boxerii acestuia, acaparandu-i mandria in mana si miscandu-si-o lent pe aceasta. Trebuia sa recunoasca; trupul pustiului raspundea corespunzator fiecare atingeri, iar oglinda ii scotea in evidenta tenta rostiatica din obraji, ceea ce il facea remarcabil si dadea impresia de inocenta, ce nu i-a fost furata in ochii lui Roger. Pentru el, Joshy era un pusti adorabil ce ii schimbase cu mult viata, fata de alte persoane ce erau din interes sau pur si simplu Roger le-avea pentru a-si satisface nevoile

139Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 6:15 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Maresc ochii cand aud acele cuvinte pe care nu le intelegeam, stiind totusi ca era spaniola daca nu ma inselam. Habar n-aveam ce ai spus acolo, eu fiind jumatate japonez, jumatate italian, insa nici n-am apucat sa te intreb ca am si simtit ce imi faceai la mandrie. Ma inrosesc si mai mult, scapand mici gemete, simtind cum corpul incepea sa-mi tremure de placere. Imi lasa capul sprijinit de pieptul tau, tinandu-mi ochii inchisi, refuzand sa privesc in oglinda caci m-as fi rusinat si mai mult. Imi musc buza inferioara ca sa opresc acele sunete, incurcand-o daca ne auzea cineva, fiind un adevarat cosmar pentru mine chestia asta.


140Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 6:22 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand vazu ca incerca sa se abtina din a scoate acele gemete, ii ridica chipul cu ajutorul a doua degetele sprijinindu-i barbia in ele. Il asaruta pe buze, concepand un nou sarut, strecurandu-si limba printre buzele sale si patrunzand in lacasul sau umed. Cu toate ca nu stia mare lucru de el, nu ii pasa motiv pentru care nu se intresa. Conta doar ca il iubeste si, dupa cum spunea, sentimentul fiind reciproc.Intrerupse sarutul cat sa ia o gura de aer, intre timp dandu-i blugii jos.Adora faptul ca se inrosea atat de repede, fapt pentru care era cu mult ami adorabil. Cobora cu buzele catre sfarcul sau, acaparandu-l cu buzele si sugandu-i-l, dupa care i-l musca usor.
-Daca vrei sa ma opresc, strange-ma de mana.
Murmura, dupa care il prinse de mana, revenind la sfarc. Facea bineinteles trimitere la gemete, in caz ca numai putea suporta, sa se indrepte spre altceva.

141Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Wed Jul 27, 2011 12:07 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Iti accept sarutul, raspunzandu-ti dormic la el, la fel de pasional ca inainte. Aveam de gand sa astept pana ce-am fi ajuns acasa insa si aici era perfect, plus ca vroiam sa incerc tot felul de locuri diferite, nu numai intr-o camera, pe un pat. Imi trec mainile prin parul tau cand erai ocupat cu sfarcul meu, dand afirmativ din cap. Rezistam eu sa nu gem prea rau, trebuia caci era atat de placut incat nu vroiam sa te opresti. Te tin de mana atent, fara a te strange caci nu vroiam sa intelegi ca vreau sa te opresti, excitandu-ma din ce in ce mai mult, mandria mea fiind deja intarita. O mai facusem inainte cu baieti, de multe ori insa nici unul nu reusea sa ma excite atat de repede si sa ma faca sa ma simt atat de bine, intr-un timp atat de scurt. Se vedea ca si sentimentele contau foarte mult in chestia asta, iar mi le-am pus pe toate la bataie.



142Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Thu Jul 28, 2011 1:01 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Avand in vedere ca n-avea sa cedeze, se ridica printr-o dara de saliva pana la nivelul urechii sale, sarutandu-l scurt pe buze, muscandu-i-le si sugandu-i-le pe amandoua. Era atat de adorabila incat nu avea cum sa pastreze distanta. Isi plina mainile pe abdomenul sau, capul pustiului fiind aplec usor pentru a reusi sa ii atinga buzele.
-Esti atat de dragut rosu' incat as face asta in fiecare secunde
Murmura dupa care cobora pana la nivelul boxerilor, apucand marginea acestora cu dintii si lasandu-i putin mai jos, astfel incat sa ii poata saruta talia. Era nerabdator sa se afle din nou in acesta, corpul sau avand temperatura la fel de ridicata dupa cum avea obiceiul de a o face, cu toate ca acu ardea si prin interior.
-Nu te voi mai lasa sa-mi scapi.
Murmura, dupa care se ridica din nou la nivelul chipului sau, muscandu-i usor muchia barbiei.

143Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Thu Jul 28, 2011 1:06 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Abia daca mai putea rezista. Gandul ca te voi simti din nou in mine ma excita la culme, avand in vedere partida de data trecuta. Insa acum era diferit, nu mai eram drogat si aveam sa simt asta mult mai bine. Te privesc oarecum stanjenit, stiind ca eram rosu la fata, si asta doar din cauza ta. Iti urmaream cu interes toate miscarile iar cuvintele tale imi ofereau mii de fiori prin tot corpul. Mi-am inchis scurt ochii cand ti-ai ridicat saruturile, ranjind in coltul gurii.
-Mai ai de gand sa ma cicalesti mult, iubire?
Intreb eu pe un ton provocator, ducandu-mi mana la mandria ta, incepand sa o masez prin boxeri.



144Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Thu Jul 28, 2011 4:37 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand il auzi dadu indiferent din umeri, ranjind larg.Poate avea de gand sa il cicaleasca din pura dorinta sau datorita faptului ca il adora rosu' in obraji.Cand ii simti mana,isi musca buza inferioara,concepand un nou sarut si patrunzand cu limba in lacasul sau umed.Isi inchise ochii,pret de cateva secunde cat sa-l sarute,dupa care ii indeparta ultimul articol vestimentar,cuprinzandu-i organul in mana.Pentru a continua acea tachinare ii dase drumul si isi trecu lent varfurile degetelor de-alungul mandriei sale, ranjind la fel de larg,tipic lui.
-Tot ce e posibil.
Spuse dupa care isi dase si el jos boxerii,devenind incomozi in astfel de situatii limita.
-Insa chipul tau te tradeaza.Iti place...sau n-am drepate?
Intreba ironic, dupa care il intoarse cu fata la el,ridicandu-l,facandu-l astfel incat sa ii inconjoare talia cu picioarele si lipindu-l de oglinda.

145Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Thu Jul 28, 2011 4:46 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Mi-am inchis scurt ochii, rapsunzandu-ti pasional la sarut, fiind atat de dulce incat imi ridica si mai mult temperatura corpului. Imi deschid ochii, privindu-te atent, incruntandu-ma scurt cand te aud, totusi tresarind usor cand iti treci degetele peste mandria mea. Dar stiam ca iti placea sa ma tachinezi, nu gluma. Te prind de dupa gat cand ma ridici, cuprinzandu-ti talia cu picioarele, in sfarsit venind si momentul pe care-l asteptasem.
-Fi bland cu mine.
Spun pe un ton de copilas, usor ironic, dand des din ochi. Un suraz dulce imi aparu pe buze, transformandu-se apoi intr-un ranjet larg si pervers.


146Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Thu Jul 28, 2011 8:06 am

Rouge Roger

Rouge Roger

Cand il auzi dadu pozitiv din cap, ranjind la fel de pervers, tipic lui Roger. Ii lasa corpul sa alunece usor, penetrandu-l lent dorind sa mareasca ritmul treptat. Isi lasa buzele la nivelul gatului sau, sarutandu-i tandru pielea si muscandu-i-o pe-alocuri. Ii placea insa cu toate ca sustinea ca il iubeste, tot la fosta sa prietena se gandea, lucru ce il secatuia de puteri. Isi inchise ochii, muscandu-si buzele si ucandu-si mainile pe coapsele pustiului. Miscarile erau lente, asta schimbandu-se in functie de timpul trecut.Ii sopti numele dupa care isi redeschise ochii , lasandu-se purtat de val, astfel incat orice atingere devenind brutala datorita amintirii ce il marcase; momentul crucial in care ea il otravise. Il musca la nivelul gatului, pana simti un gust ciudat in gura , chiar si atunci continuand sa isi infinga caninii. Nu dorea sa reactioneze asa, insa trecutul mereu intervenea in prezentul inexistent.

147Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Thu Jul 28, 2011 10:49 am

Joshua Kage

Joshua Kage

Mi-am muscat buza inferioara cand m-ai penetrat, simtind iar acea caldura ce-mi topea pur si simplu corpul. Imi las capul intr-o parte, astfel facandu-ti mai mult loc pe gatul meu, ranjind larg, totusi ranjetul disparandu-mi cand actiunile tale au luat o cu totul alta intorsatura. Am strans puternic din ochi cand actiunile tale au devenit atat de brutale, mai ales cand m-ai muscat in halul ala de gat. Am tipat puternic caci ma durea ingrozitor, impingandu-ma din bratele tale, cazand pe podea. Imi duc imediat mana la gat ca sa opresc sangele ce curgea, privindu-te infricosat, neintelegand de ce imi facusei asa ceva.


148Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Thu Jul 28, 2011 1:37 pm

Rouge Roger

Rouge Roger

Nici la auzul acelui tipat nu se indeparta, fiind pur si simplu orbit si inconstient de reactiile sale.Cand il impinse, isi indrepta mainile la nivelul capului, acoperindu-si fata cu un sentiment de vinovatie. Nu intelegea ce il apucase, insa n-avea sa stea sa afle.Se apropie de Joshy lent, inchizandu-si ochii si stramband din buze.
-Esti bine micutule?
Intreba, dupa care isi indrepta mana la nivelul gatului, trecandu-si limba peste buze, in special peste canini. Nu ii statea in fire sa faca asta,insa avea momente in care nu mai reusea sa detina controlul.
-Eu n-am vrut sa..sa..
Murmura, dupa care se indeparta din nou, intinzandu-i tricoul sau pentru a opri sangerarea partial.

149Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Thu Jul 28, 2011 1:41 pm

Joshua Kage

Joshua Kage

Nu-mi puteam da seama ce era cu tine. Acum erai bine si totul era frumos, iar in clipa urmatoare te-ai schimbat brusc, muscandu-ma de gat pana la sangerare. Tresar usor cand ma atingi, mutandu-mi privirea in alta parte, luand tricoul imediat ce mi-l dai. Il pun peste muscatura, ridicandu-ma cu greu de jos caci ma lovisem la mijloc cand am cazut, pivindu-te trist si usor dezamagit.
-Ce e cu tine? Te comporti atat de ciudat in ultima vreme. Mai intai la petshop si cu pisica iar acum asta?
Intreb de-a dreptul confuz, intorcandu-ma cu spatele la tine. Imi strang hainele, incepand sa ma imbrac caci imi pierise tot cheful, plus ca ma durea rau muscatura.


150Boooring day - Page 6 Empty Re: Boooring day Thu Jul 28, 2011 1:46 pm

Rouge Roger

Rouge Roger

Stia ca gestul sau n-avea explicare, fapt pentru care nu se obosea sa isi scuze reactiile. Stramba din buze, dupa care se imbraca in hainele sale, lasandu-si pret de cateva secunde capul aplecat in spate si ochii inchisi. Poate n-avea de ce sa il tina langa el, stiind ca nu s-ar putea concentra pe relatia lor ci ar astepta-o indiferent de fapta sa, pe fata respectiva. Ofta, dupa care il intoarse pe Joshy cu fata la el, zambindu-i calm si sarutandu-l apasat de buze.
-Cred ca ar fi mai bine sa terminam totul aici. Nu sunt si nu voi fi niciodata ceea ce tu iti doresti si ai nevoie.
Spuse, dupa care ii apasa usor rana, dorind sa il ajute cu sangerarea.
-Casa iti sta la dispozitie pentru ziua de maine, insa relatia noastra cred ca ar fi mai bine sa se incheie aici. Nu as putea sa ma rezum la tine.In ciuda incidentului anterior, inca imi iubesc trecutul si il astept nerabdator.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 6 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum