Forever young .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forever young .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

I have no fucking idea what I want

2 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

51I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Tue Jul 26, 2011 2:03 pm

Park Ji Hyun

Park Ji Hyun

Am luat acadeaua intre degete, desfacand lent ambalajul.
Uhm... Merci.
Spun scurt, privindu-l oarecum timida, dar increzatoare, gandind ca el nu imi acorda acum atentie, dupa ce am luat hanoracul sau.
Intradevar ma incalzea, motiv pentru care mi l-am strans mai bine pe umeri.
Mi-am apropiat genunchii de piept, privindu-mi picioarele goale, iar mai apoi intinderea marii.
Am oftat scurt, luand o bucatica din acadea intre buze, zambind.

52I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 2:21 am

Park Myoung Jae

Park Myoung Jae

Totul a mers bine în acea zi. Nu făcuseră cine ştie ce lucru, dar măcar îi făcuse pe plac şi a dus-o prin oraş.
-După două luni-
Timp de două luni, zilele au fost la fel de banale ca celelalte. El rămăsese la fel de rece ca de obicei, dar simţea că ea îi atrage atenţia din ce în ce mai mult decât de obicei. Inima îi bătea mai repede atunci când se trezea cu ea lângă el, dimineaţa. Şi chiar dacă ea îl mai lovea prin somn sau stătea cu piciorul pe el, nu mai reacţionase ca la început. O lăsa, plăcându-i căldura trupului ei. Ba chiar, uneori o strângea el în braţe prin somn. Şi da, o făcea intenţionat, nu din greşeală, aşa cum făcea ea.
Aşa făcu şi azi noapte, se dăduse mai lângă ea şi îşi duse braţele în jurul ei, de pe la spate, iar capul său era pe umărul ei.
Acum, dimineaţa fiind, se trezi încet, dar a preferat să stea cu ochii închişi şi să o ţină în braţe. Era prima dată când o ţinea aşa o noapte întreagă , şi dimineaţa fără să-i dea drumul.
Nu ştia ce reacţie va avea, dar oricum, nu ar fi îndrăznit să îl dea la o parte.

53I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 6:06 am

Park Ji Hyun

Park Ji Hyun

Dupa atata timp, nu am reusit sa-l cunosc atat de mult, cat as fi vrut, dar i-am invatat obiceiurile si cum sa ma comport cu el, iar pentru moment, parea de ajuns, fiind chiar fericita.
Inca o dimineata sosi, iar razele soarelui imi incalzea trupul, mai mult decat de obicei. Probabil aceasta va fi o zi speciala...
Am deschis rar ochii, privind putin aeriana in jur. Am zambit, incercand sa ma misc, dar nu am reusit. Mi-am dat seama imediat ca el avea bratele incolacite in jurul corpului meu, caci doar imbratisarile sale aveau acest efect asupra mea. Eram... confuza, dar si putin speriata. Nu dormea... Era constient de ceea ce facuse. Ii simteam respiratia pe gatul meu, iar asta m-a facut sa-mi las capul pe spate, astfel dandu-i de veste ca m-am trezit, cel mai probabil.
Nu vroiam sa zic ceva sau sa reactionez inca in vreun fel. Il asteptam pe el...
Ma gandeam ca poate e doar o greseala si el se va retrage imediat, sau cel mult isi va cere scuze.

54I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 11:30 am

Park Myoung Jae

Park Myoung Jae

Nu se aştepta ca ea să se trezească atât de devreme, şi tresări uşor, dar nici nu se mişcă. Probabil ea credea că făcuse asta din greşeală, dar nu. Era din greşeală intenţionată. Dorea să facă asta. Se îndrăgostise de ea şi îi făcea plăcere să stea aşa. De ce nu ar sta aşa, măcar în timp ce doarme? O strânse mai tare lângă el, sau mai bine zis, el se dădu mult mai aproape de ea şi trecu cu mâna prin părul ei, dând firele de păr la o parte de pe chipul ei.
-Te-ai trezit? întrebă, şi afişă un zâmbet micuţ. De când o cunoscuse, îl schimbase cât de cât. Îi zâmbea tot mai des, dar tot rece şi egoist rămăsese.
-Dacă da, ce zici să găteşti tu azi? Să văd dacă chiar eşti în stare să faci kimchi cu ochii închişi. Mai ţii minte? A doua zi de când ai venit aici. Şi de data asta, vreau să văd că poţi să faci asta fără să te tai, zise încet, cât să audă numai ea.

55I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 11:37 am

Park Ji Hyun

Park Ji Hyun

Era atat de grijuliu si tandru, incat am devenit profund convinsa ca acesta e doar un vis. Am chicotit usor, inchizand ochii, in timp ce ma bucuram de atingerile sale. Cand l-am auzit, am marit usor ochii, fiind convinsa ca acesta este chiar un vis, ce va deveni curand cosmar. Prea curand...
Totusi i-am raspuns, insa doar asta. Nu am indraznit sa fac vreo miscare, fiindu-mi frica sa distrug cumva aceasta atmosfera.
Asta nu e cea mai buna idee a ta...
Spun usor ironica, inchizandu-mi ochii din nou, lasandu-mi genele sa se atinga unele de celelalte lent. Mai deschideam uneori ochii, dar putin, si asta doar pentru a ma asigura ca inca nu m-am " trezit " la realitate.

56I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 11:45 am

Park Myoung Jae

Park Myoung Jae

-Bine, atunci nu mai găti, a zis şi o întoarse pe fată cu faţa la el, profitând rapid că ea are ochii închişi şi îşi lipi rapid buzele de ale ei, transformând totul într-un sărut tandru şi îşi duse mâna pe obrazul ei, nemaipăsându-i cum va reacţiona şi de această dată sau dacă îi va răspunde sau nu. Avea buzele atât de moi şi dulci încât ar fi putut să le sărute o zi întreagă. Okay, acum chiar nu mai ştia ce e cu el. A ajuns să sărute o fată? El care se ferise să se îndrăgostească atâta timp, ani buni chiar. Mai exact, şase ani. Fata îi sucise uşor minţile făcându-l să se îndrăgostească şi mai mult de ea.
Îşi duse o mână pe sub ea şi o trase mai mult înspre el, sărutând-o în continuare fără să se gândească vreo secundă să se oprească.

57I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 11:54 am

Park Ji Hyun

Park Ji Hyun

Nu am reusit sa reactionez in primele momente, fiind probabil la fel de absorbita precum dansul in sarut, dar cand degetele sale umblau in voie sub mine, mi-am "revenit".
L-am respins, impingandu-l usor cu mainile, ascuzandu-mi chipul de privirea sa, fiind rosie in obraji. Eram prea surprinsa sa-l las inca sa continue, desi imi doream sarutul mai mult decat el probabil. Am meditat timp de cateva secunde, care-mi pareau o eternitate.
In scurt timp, l-am privit din nou in ochi, cercetandu-i adanc. I-am raspuns din priviri ca acum sunt dispusa sa continui, apropiindu-ma de dansul.
I-am atins buzele cu ale mele, doar cat sa-i simt aroma, neindraznind sa il sarut, avand in vedere si lipsa mea de experienta.

58I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 12:11 pm

Park Myoung Jae

Park Myoung Jae

Se temu şi de această dată că ar putea fi respins, şi aşa se întâmplă. Îl împinse puţin, dar după câteva clipe, se apropie ea de el. Îl bufni râsul, dar nu refuză acest mod de a cere ea sărutul şi îşi lipi buzele de ale ei, sărutându-le lent pentru început, iar mai apoi intensifică sărutul şi îşi făcu uşor loc cu limba în caverna fierbinte a fetei, căutându-i-o cu disperare şi când i-o găsi, făcu cerculeţe cu vârful limbii deasupra a ei. Putea zice că avea experienţă în a săruta, deşi avusese un singur sărut în viaţa lui, acum şase ani, pe când avea el cincisprezece ani.
Mâna sa coborî de pe obrazul ei, pe gât şi mai apoi pe corpul ei, ajungând chiar pe picior şi şi-o opri acolo, continuând să o sărute cu multă pasiune şi tandreţe.

59I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 12:19 pm

Park Ji Hyun

Park Ji Hyun

Nu ma asteptam sa ma simt atat de deschisa fata de el, dar incet am inceput sa uit de mine, gandindu-ma doar la dansul.
Desi eram lipsita de experienta, il lasam pe el sa conduca jocul limbilor noastre, asta pana cand am capatat putin curaj, fiind condusa de multa dorinta, am inceput usor sa castig teren, adancind sarutul, pentru a ma opri brusc apoi, neavand suficient aer.
Il adoram in aceste momente, cand ma simteam lipsita de control, libera, si asta datorita lui. Corpul meu inca se simtea rezervat fata de al sau, dar ma bazam pe dansul sa schimbe asta curand, stiind ca doar el va reusi.

60I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 12:26 pm

Park Myoung Jae

Park Myoung Jae

Parcă ceva pusese stăpânire pe el şi nu se mai putea controla, căci imediat când ea se opri din ai mai răspunde la sărut pentru a lua aer, el coborî cu săruturile pe gâtul ei, muşcând pe alocuri şi apoi trecu cu limba. Nu ştia nici el ce îl făcea să nu se oprească, dar probabil avea să se oprească la un moment dat. Nu ar fi continuat prea mult asta, e prea devreme, sau cel puţin aşa considera el. Dorea să se joace puţin cu ea.
În timp ce îi săruta gâtul, punând foarte multă pasiune, îi ridică puţin tricoul cu care era îmbrăcată, băgându-şi mâna pe sub el şi mângâind-o tandru. Apoi îşi ridică privirea către buzele ei, acordându-le acum atenţia lor. Trecu cu limba peste ele pentru început, apoi începu să le sărute încontinuu, prinzându-i limba între dinţi şi sugându-i-o cât de cât. Îşi mişca mâna pe sub tricoul ei neîncetat, însă nedorind a-i atinge sânii sau în alte părţi unde nu ar fi de acord fata.

61I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 12:34 pm

Park Ji Hyun

Park Ji Hyun

Am inceput sa gem scurt, dar des la gesturile lui, desi incercam sa inabus sunetele, pentru a nu trece dincolo de buzele mele. Am inchis ochii, muscandu-mi continuu buza inferioara, cat timp el acorda atentie gatului si abdomenului meu. Revenind catre buzele mele, devenea din ce in ce mai violent si lacom, iar asta ma indigna si tinea in suspans.
I-am atins usor mainile ce se odihneau sub tricoul meu, mangaindu-le lent cu degetele mele lungi, urcand tot mai sus, pana la umeri.
Intr-un moment de scurta pauza, am rasuflat, respiratia mea imprastiindu-se in incapere imediat, sub forma unor aburi subtiri.

62I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 12:47 pm

Park Myoung Jae

Park Myoung Jae

Clar când auzi acele sunete de plăcere se răzgândi complet din a se mai opri, aşa că, se duse deasupra ei, trăgând tricoul mai sus, până când o lăsă fără el. Începu să lingă abdomenul fetei, lăsând câteva "dâre" de salivă.Nu mai putea să se oprească acum că ajunse aici. Îşi duse o mână pe sânul ei, masându-l lent, sărutându-i pieptul.
Îşi duse mai apoi mâinile pe la spatele ei, desfăcându-i sutienul şi i-l dădu jos, reluându-şi acţiunea de mai devreme: cu o mână îi masa unul dintre sâni, şi trecea cu limba peste celălalt.Îşi desfăcu cămaşa cu o mână şi şi-o îndepărtă, lăsând să se vadă corpul său bine făcut, neoprindu-se din ceea ce făcea. Îi prinse sfârcul între dinţi, dar îi dădu imediat drumul, lăsându-se puţin mai în jos. Trecu cu săruturile la picioarele fetei, mişcându-şi de asemenea şi mâinile deasupra lor, apoi reveni cu ele la buze şi puse multă pasiune, masându-i lent zona intimă a fetei.

63I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 12:59 pm

Park Ji Hyun

Park Ji Hyun

Se misca atat de repede incat mi-am pierdut complet increderea, iar ceea ce parea un sentiment de vis, imi parasi brusc gandurile.
Ochii imi erau atintiti asupra tavanului, neindraznind sa ma uit la privelistea pe care o cream noi doi.
Deveneam indrijorata. Nu am mai scos nici un sunat, nici nu am reactionat. Nu reuseam sa-mi controlez corpul, caruia ii placea fiecare senzatie pe care el o creea, desi constienta imi striga continuu sa opresc asta, inainte sa regret ceva.
Imi era frica sa nu fiu abandonata dupa, stiind ca daca el ar vrea asta, ar reusi fara doar si poate.

64I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 1:08 pm

Park Myoung Jae

Park Myoung Jae

Nu înţelegea de ce până acum reacţionase la săruturi şi atingeri, dar acum nu. Îi dădea încredere că făcea totul bine, dar se pare că atunci el nu îi mai provocă plăcere, dintr-un motiv anume. Deşi făcea toate lucrurile pe care ar "înnebuni" orice fată, ea nu scotea niciun sunet.
Se duse către urechea ei şi îi şopti:
-Saranghae. Tocmai ce îi zise că o iubeşte, în sfârşit, după atâta timp, recunoscu asta deşi îi era foarte greu. Începu să o sărute mai pervers şi mai lacom de data asta, dar făcea ca totul să pară tandru şi frumos. Mâna sa se plimba pe corpul ei şi îi dădu jos şi chiloţeii, penetrând-o pentru început cu un deget. Părea virgină, deci trebuia să fie blând cu ea. Nu dorea să o facă să simtă durere, ci doar plăcere.

65I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 1:19 pm

Park Ji Hyun

Park Ji Hyun

I-am auzit soapta precum un strigat, ce a devenit mai apoi un nesfarsit ecou in mintea mea.
Am gemut puternic, cand am simtit ca el ma penetreaza, lasandu-mi capul pe spate, atat cat reuseam.
M-am agatat cu degetele de umerii sai, tinandu-l strans, fara al zgaria, deoarece nu aveam unghii.
Am rasuflat sacadat cand actiunea lui lua o mica pauza, privindu-l, incercand sa-mi dau seama ce sentimente in incearca acum.
Nado... saranghae..

66I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 1:29 pm

Park Myoung Jae

Park Myoung Jae

Nu se aştepta deloc ca ea să îi spună că îl iubeşte, dar se pare că orice e posibil. A zâmbit şi îşi dădu jos pantalonii şi boxerii, penetrând-o, având multă grijă ca ea să nu simtă nici măcar pic de durere, făcând fiecare acţiune lent, fără să se grăbească. Îi prinse mâna fetei şi începu să se mişte încet înăuntrul ei, scoţând mici sunete şi el, dar nu le acoperea pe ale ei.Când ajunse la concluzia că se obişnuise cu această mişcare, începu să mărească [,] cât de cât viteza. Putea zice că e mândru că îi luase el virginitatea fetei, fiind sigur că nu o va părăsi după ce a făcut asta.
Îşi coborî chipul către al ei, sărutând-o lung, dar făcând unele pauze pentru aer.
-Să-mi spui dacă vrei să mă opresc, o anunţă el. Din câte auzise el de la prietenii săi, fetele în astfel de momente încep să ţipe că vor mai repede sau ceva de genul, sau ţipau numele băiatului, dar ea părea puţin cam diferită şi îi plăcea asta.

67I have no fucking idea what I want - Page 3 Empty Re: I have no fucking idea what I want Wed Jul 27, 2011 1:48 pm

Park Ji Hyun

Park Ji Hyun

Nu vroiam sa mai gem, ci sa tin toata aceasta placere pentru mine si in interiorul meu.
Probabil el mai facuse asta de suficiente ori, fiind atat de sigur pe dansul. Am lasat deoparte aceste ganduri, concentrandu-ma la ceea ce el imi spusese.
Nu vroiam sa se opreasca acum, dar nici nu credeam ca eu voi mai rezista. Era prima oara pentru mine, si el a avut grija sa fie ceva de neuitat, dar acum simteam nevoia sa spun stop.
Nu vreau... Deci, opreste-te !
Spun asta si privesc in jurul meu, usor confuza.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum