Forever young .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forever young .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Before we die...

2 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

51Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 2:36 am

Daniel Worsnop

Daniel Worsnop

-Draguuut!Spun eu zambind gandinduma la un frigider plin cu bunatati.In fine...ce am aflat: Suntem intrun oras unde ajung cei ce se sinucid...sunt ucisi etc etc.Dar inca nu am aflat de ce suntem aici si cum am ajuns aici..vii!Spun ganditor asezanduma pe marginea canapelei.

52Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 2:42 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Il ascult antent, ganditor.
-Atata timp cat te am pe tine, o casa, un frigider plin, nu-mi prea pasa. Zic ridicand din umeri, fiind sincer. Ma multumeam si fara casa si frigider, daca il aveam pe el.

53Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 2:49 am

Daniel Worsnop

Daniel Worsnop

Sar peste el fiind insa atent sa nu il lovesc sau sa nu il strivesc.-La fel ma gandeam si eu!Spun si il sarut pe frunte dulce apoi ai zambesc asa cum obisnuiam mai demult.

54Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 2:50 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Ma intorc pe spate cand el sare pe mine, pentru a-l putea privi. Zambesc la sarutul lui si-mi duc mainile dupa gatul sau. Il musc usor de buza inferioara, apoi il sarut pasional, jucandu-ma cu limba lui,

55Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 2:59 am

Daniel Worsnop

Daniel Worsnop

Gem infundat cand incepe sa se joace cu limba mea si ma las cu tot corpul pe el continuand sarutul pasional si intens in timp ce ma joc cu o suvita de par si soptesc "Te iubesc"in pauzele de la sarutat.



Last edited by Daniel Worsnop on Sun Jul 24, 2011 3:08 am; edited 1 time in total

56Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 3:03 am

Jesse Anson

Jesse Anson

-Si eu te iubesc! Zic intre saruturi, dupa care revin la buzele lui. Imi strecor o mana sub tricoul sau, incepand sa-l mangai tandru, caci imi venise cheful.

57Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 3:10 am

Daniel Worsnop

Daniel Worsnop

Ranjesc putin cand incepe sa ma mangaie.Stiam prea bine ce insemna asta.Am revenit la buzele lui si am inceput sa il sarut mai dur in timp ce mana mea ce se alfa sub tricoul lui ai zgaria pielea usor.

58Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 11:04 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Strang usor din ochi cand ma zgarie, dar imi placea, ma excita asta, iar el stia prea bine. Il apuc de sfarcul drept, presandu-l usor, apoi incep sa-l ciupesc, in timp ce ma jucam si cu limba lui

59Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 11:12 am

Daniel Worsnop

Daniel Worsnop

Gem infundat si continui sa ai dezmierd limba cu a mea si sa il mai prind cu dintii din cand in cand de limba sau de buza de jos in timp ce imi plimb delicat degetele pe pieptul si abdomenul lui.

60Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 11:18 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Ii apuc tricoul de margini, tragand de el in sus, pana il las fara el. Incep sa-l ating tandru pe spate, jucandu-ma pasional cu limba lui, muscand-o, incet, din cand in cand.

61Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 11:31 am

Daniel Worsnop

Daniel Worsnop

Dupa ce scap de tricou il sarut pe Jesse aproape flamand parca pentru a recupera timpul in care am stat fara el.Era atat de incredibil de bine sa il simt din nou langa mine...sai simt caldura corpului si saruturile.Lam lasat in cateva minute fara tricou si fara blugi.

62Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 11:34 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Maresc ochii cand ma lasi asa repede fara tricou si blugi. Era clar ca ma vrei, dar si eu te vroiam, la fel de mult. Incep sa-ti desfac cureaua, apoi trag de blugii tai in jos, pentru a scapa de ei

63Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 11:45 am

Daniel Worsnop

Daniel Worsnop

Deja blugii erau cam inconfortabili in fata asa ca mam bucurat cand mi ia dat jos.Continui sa il sarut pasional si apoi incep sa imi plimb limba pe gatul lui si pe piept opriunduma la sfarcuri si muscand incet de ei pe rand.

64Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 11:54 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Imi las capul pe spate cand ma saruta pe gat, muscandu-mi buza inferioara. Scap mun mic geamat cand incepe sa se joace la sfarcurile mele.

65Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 11:57 am

Daniel Worsnop

Daniel Worsnop

Imi placeau gemetele lui.Ma excitau si mai tare.Din doua miscari lam scapat si de boxeri si lam lasat asa cum la lasat natura.Apoi am inceput sa imi plimb limba pe tot corpul lui pana la buric.

66Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 12:00 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Imi musc buza inferioara de placere, dorindu-te cat mai repede. Faptul ca te lasai din ce in ce mai jos ma ducea cu gandul la oral, dar tu stiai ca nu ma dau in vant dupa asta, asa ca speram sa nu-mi faci.

67Before we die... - Page 3 Empty Re: Before we die... Sun Jul 24, 2011 12:13 pm

Daniel Worsnop

Daniel Worsnop

Incep sa urc cu saruturile si buzele mele le intalnesc din nou pe ale lui.Incep din nou sa il sarut dur apasandumi gura pe a lui in timp ce scap si eu de boxerii mei.Il prind cu ambele maini de solduri si ai ridic bazinul in asa fel incat sa fiu cu genunchii sub el si il penetrez incet.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum