Forever young .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forever young .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Seduction in the hell ...

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Seduction in the hell ... Empty Seduction in the hell ... Sat Jul 23, 2011 3:51 am

Alexis Drew .

Alexis Drew .
Admin

OCC : Sâmbătă seară , ora 22 : 30 .

BIC :
O zi de sâmbătă ca oricare alta , iar Alexis trebuia să lucreze . Nu o deranja , căci îşi adora slujba , deci îşi luă pe ea o rochiţă neagră , cu un decolteu frumos în V , ce îi punea în valoarea formele şi picioarele lungi iar în picioare o pereche de botine negre cu un toc destul de mare , apoi plecă , fără a mai lua maşina . Ajunse rapid la club , sau poate aşa gândea ea şi intră înăuntru , ochii ei , analizând locul. Era destul de aglomerat , deşi era încă devreme . Se îndreptă cu paşi mici şi relaxaţi , fiind sigură pe ea , spre bar , ignorând comentariile unor băieţi aflaţi la o masă . Idioţi , gândi fără a schiţa vreun gest şi se opri în faţa tejghelei . Se aşeză pe un scaun , dându - şi părul pe spate şi îşi comandă un Martini , scrutând cu privirea ce era în jurul ei . Ringul de dans , era plin de adolecenţi , iar mesele ocupate .
- S - a umplut destul de repede locul , îi spuse fetei de la bar , iar aceasta aprobă , privind în jur . Ca niciodată , adăugă tânăra în gândul ei şi zâmbi când primi băutura . Luă o gură , simţind câteva furnicături pe limbă . Mai avea timp până să îşi înceapă tura , deci să bea ceav şi să fumeze o ţigare sau chiar două , n - ar fi deranjat pe nimeni . Afişă veşnicul ei zâmbet dulce şi provocator , salutând câţiva colegi . Nu vedea nicio fată cu care lucra , şi gândi că încă nu veniseră . Dădu din umeri .

https://color-of-the-heart.niceboard.com

2Seduction in the hell ... Empty Re: Seduction in the hell ... Sat Jul 23, 2011 4:03 am

Dave Hope

Dave Hope

Am iesit pe usa lasandu-l pe bietul Rocky in casa . Ma indreptam spre club , fiind sambata , nu aveam ce face . Era a treia oara cand mergeam in acest club si era destul de dragut . As fi mers mai des , dar momentan nu puteam spune ca mi-am facut prea multi prieteni pe aici . Am ajuns . Simteam muzica vibrand , iar oamenii incepuse sa bea , sa danseze si sa se distreze . Era plin clubul si era inca devreme . Ce ii apucase pe toti ? M-am strecurat prin multime , ajungand la bar . M-am asezat langa o domnisoara imbracata cu o rochita neagra , pe care aveam impresia ca o vazusem si data trecuta in club , dar nu puteam sa`mi dau seama daca mi se pare pur si simplu cunoscuta sau asa era . Am comandat o tequila si am dat`o peste cap .

3Seduction in the hell ... Empty Re: Seduction in the hell ... Sat Jul 23, 2011 4:16 am

Alexis Drew .

Alexis Drew .
Admin

Îşi aprinse o ţigare , pe care o lăsă pe moment între buzele roşii , şi - şi dădu părul pe spate , legănându - şi picioarul gol . Trase un fum cu nonşalanţă , lăsându - l mai apoi să se împrăştie lent în jurul ei . O fată se apropie de ea , iar blonda zâmbi , sărutând - o pe ambii obraji .
- Ai venit devreme azi , spuse roşcata , comandându - şi un pahar cu vin roşu . Alexis dădu din umier , zâmbind fermecător .
- Nu am avut răbdare , spuse , păstrându - şi zâmbetul pe chip . Termină băutura , şi - şi mai comandă una , privind calmă , spre scenă . Momentan era goală , dar peste jumătate de oră urma ca atmosfera să se încingă . Mergem să ne pregătim ? Mai e jumătate de oră ăntrebă fata , iar prietena ei aprobă . Îşi luă paharul lăsând ţigarea în scrumieră şi se ridică , unduindu - şi uşor trupul , asemeni unei feline . Râse când roşcata îi zise ceva şi se uită în spate , la masa de lângă uşă , amuzată .

https://color-of-the-heart.niceboard.com

4Seduction in the hell ... Empty Re: Seduction in the hell ... Sat Jul 23, 2011 4:35 am

Dave Hope

Dave Hope

Imi deschisem pofta de bautura cu un tequila , continuand cu o bere si apoi cu o vodka , toate in cateva minute . Cel mai probabil avea sa fie o noapte lunga , iar acasa aveam sa ajung rupt , dar macar ma distram . Deja venise catvea domnisoare la mine , dar pusesem deja ochii pe una , iar noaptea asta nu aveam sa ma las .

5Seduction in the hell ... Empty Re: Seduction in the hell ... Sat Jul 23, 2011 5:01 am

Alexis Drew .

Alexis Drew .
Admin

Intrară amândouă în camera unde se schimbau şi Alexis se îndreptă spre un dulap , pentru aş alege ţinuta . Scoase un costum ce părea a fi de şcolăriţă , compus dintr -o cravată , o vestă din vinyl şi o fustă în carouri , îmbrăcându - se rapid , apoi îşi luă în picioare un dres şi jartiere şi pantofii negrii cu toc cui . Îşi arană părul şi zâmbi mulţumită de ce vedea . Era extrem de narcisistă şi adora să fie în centrul atenţiei . Se întoarse spre colega ei , ce între timp terminase pregătirile şi se ridică .
- Mergem ? întrebă clipind des , din genele - i lungi şi negre , ce - i încadrau ochii , migdalaţi , dându - i un aer provocator şi misterios . Roşcata aprobă , iar Alexis ieşi din cameră , privin clubul . Şi mai multe persoane . Zâmbi .

[ Ţinuta : https://2img.net/r/ihimizer/img703/9390/seeecsy.jpg ]

https://color-of-the-heart.niceboard.com

6Seduction in the hell ... Empty Re: Seduction in the hell ... Sat Jul 23, 2011 9:00 am

Dave Hope

Dave Hope

Fata ce statuse langa mine anterior se intoarse cu o noua imbracaminte mult mai provocatoare decat cealalta . Puteam sa ghicesc ca este animatoare in acest club . Avea si cu ce se mandri ,formele fiind voluptoase . Am ramas privindu-le cu merg , mintea mea perversa deja lucrand .

7Seduction in the hell ... Empty Re: Seduction in the hell ... Sat Jul 23, 2011 9:34 am

Alexis Drew .

Alexis Drew .
Admin

În câteva minute se strânseră şi celelalte fete . Alexis urcă pe scenă , zâmbind într - un mod al naibii de seducător şi le făcu scurt cu ochiul celor de lângă scenă , apoi începu să danseze , mişcându - şi trupul lasciv pe ritmul melodiei . Se lăsă lent în jos , ridicându - se la fel de încet şi zâmbi provocator .

https://color-of-the-heart.niceboard.com

8Seduction in the hell ... Empty Re: Seduction in the hell ... Sat Jul 23, 2011 9:51 am

Dave Hope

Dave Hope

O priveam cu interes , urmarindu-i fiecare miscare . Imi placea ce vedeam , dar de asemenea ma enerva faptul ca nu puteam sa inteleg de ce facea asta . Nu intelegeam de ce danseaza in cluburi . Am incercant sa nu-mi mai bat capul gandindu-ma ca acest gen de femeie nu ai cum sa il schimbi si doar pentru o aventura , nu prea merita .

9Seduction in the hell ... Empty Re: Seduction in the hell ... Sat Jul 23, 2011 10:30 am

Alexis Drew .

Alexis Drew .
Admin

Termină după jumătate de oră . Coborâ de pe scenă şi merse imediat în cameră pentru a se schimba . Nu se dezbrăca , ci doar dansa , dar uneori beţivii care frecventau clubul nu înţelegeau şi doreau mai mult şi de la ea şi de la prietene ei . Strâmbă din nas , luându - şi rochia cu care venise pe ea şi după ce se încălţă cu botinele ei , ieşi . Nu ştia de ce , dar parcă nu mai avea chef de nimic .

https://color-of-the-heart.niceboard.com

10Seduction in the hell ... Empty Re: Seduction in the hell ... Sat Jul 23, 2011 10:36 am

Dave Hope

Dave Hope

Dupa ce fata isi terminase numarul , am ami baut un pahar de vin sau ceva si apoi am iesit afara . Nu eram in stare sa conduc , deci am hotarat sa merg pe jos . Eram ametit in adevaratul sens al cuvantului .

11Seduction in the hell ... Empty Re: Seduction in the hell ... Sat Jul 23, 2011 11:13 am

Alexis Drew .

Alexis Drew .
Admin

Mai stătu doar , cât să fumeze o ţigare , apoi ieşi fără să mai spună ceva . Se îndreptă spre casă , privind absentă pământul . Îşi aprinse o altă ţigare de nervi . Trebuia să fi luat maşina . Murmură o înjurătură , ca pentru ea şi aruncă ţigarea . Nu mai vroia nimic , decât să ajungă acasă şi să stea în pat , singură .

https://color-of-the-heart.niceboard.com

12Seduction in the hell ... Empty Re: Seduction in the hell ... Fri Jul 29, 2011 7:04 am

Dave Hope

Dave Hope

Am continuat sa merg inspre casa , pana cand am zarit-o pe fata aceea de la club . M-am apropiat de ea .
- Hey .. Tu esti fata aceea .. Din club . Nu ? am intrebat eu ca sa fiu sigur ca mintea nu imi joaca feste .

13Seduction in the hell ... Empty Re: Seduction in the hell ... Fri Jul 29, 2011 7:48 am

Alexis Drew .

Alexis Drew .
Admin

Tresări și chiar când să - și aprindă o șigare , auzi vocea băiatului și o scăpă jos , speriată . Își întoarse privirea spre el și oftă scurt , ducându - și mâna în dreptul inimii .
- Da , eu sunt fata aceea din club , spuse pe un ton sec și rece . Avea și ea un nume și de obicei toți clienții i - l știau .

https://color-of-the-heart.niceboard.com

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum